اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / رعایت اخلاق و تلاش برای حضور گسترده مردم در انتخابات مهمترین رسالت اصحاب رسانه است

رعایت اخلاق و تلاش برای حضور گسترده مردم در انتخابات مهمترین رسالت اصحاب رسانه است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا ماموستا ملا قادر قادری روز پنجشنبه در جمع اصحاب رسانه شهرستان پاوه، به بیان نقش و اهمیت کار رسانه ها در آستانه دو انتخابات مهم و سرنوشت ساز خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی پرداخت.
وی نقش خطیر رسانه ها را در این مقطع تا برگزاری انتخابات هفتم اسفند در راستای آگاهی بخشی به مردم و حضور گسترده و پرشور آحاد مختلف جامعه مهم و حائز اهمیت دانست.
ماموستا قادری با اشاره به اهمیت انتخابات پیش رو، از اصحاب رسانه خواست تا با رعایت اخلاق دینی، دوری از جنجال سازی و تلاش در جهت تشویق و ترغیب مردم موجبات انتخاباتی پرشور و حماسی را در شهرستان و منطقه اورامانات فراهم کنند.
امام جمعه پاوه افزود: ایجاد فضایی آرام همراه با شور و نشاط می تواند به انتخاب بهتر و اصلح تر توسط مردم منجر شود که این به نفع مردم و نظام خواهد بود.
ماموستا قادری با بیان اینکه مسجد و منبر از قدیمی ترین رسانه ها در جهان هستند گفت: پیامبران و به ویژه پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد (ص) از قدرتمندترین و صادقترین پیام رسانان بوده اند.
امام جمعه پاوه با اشاره به قدرت و سرعت انتشار اخبار در این برهه زمانی و نقش و تأثیرگذاری اخبار، از اصحاب رسانه خواست نهایت دقت را در صحت خبر داشته باشند.
۷۴۴۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • انتخابات
  • امام جمعه پاوه
  • ملا قادر قادری

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست