اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / رشته گلف در کرمانشاه پیشرفت بسیار خوبی داشته است
82390657-71333449.jpg

رشته گلف در کرمانشاه پیشرفت بسیار خوبی داشته است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، کیکاووس سعیدی روز سه شنبه در دیدار با رئیس و نایب رئیس هیات گلف استان کرمانشاه که در محل فدراسیون انجام شد، اظهار کرد: گلف از جمله رشته های مهیج و خانوادگی است که باید بیشتر به آن بها داد.
وی با بیان اینکه آنگونه که باید به گلف و رشته های پیرامونی آن نظیر مینی گلف و وودبال توجه نشده است، گفت: باید زمینه ای فراهم شود تا عموم نوجوانان و جوانان و خانواده های آنان گلف را بشناسند.
سعیدی ادامه داد: رشته گلف به تمرکز و تعادل بالایی نیاز دارد و همین می تواند به تمرکز و تعادل افرادی که به این رشته روی می آورند کمک بسیاری کند.
رئیس فدراسیون گلف در ادامه اقدام های ارایه شده در هیات گلف استان کرمانشاه برای جذب بیشتر افراد به این رشته ورزشی را بسیار موثر خواند و گفت: خوشبختانه کرمانشاه به یکی از استان های پیشرو کشور در زمینه توسعه همگانی رشته گلف تبدیل شده است.
وی ادامه داد: برگزاری مرتب مسابقات استانی، کسب مقام های مناسب در مسابقات قهرمانی کشور، برعهده گرفتن اردوی تیم ملی وودبال و کشاندن این رشته به دانشگاه ها و مدارس همه از جمله اقدام هایی بوده که در هیات گلف کرمانشاه انجام شده است.
سعیدی در پایان ابراز امیدواری کرد طی یکی دو سال آینده شاهد موفقیت های بیشتری از سوی کرمانشاه در عرصه های مختلف و شاهد حضور ملی پوشانی از این استان در رشته های مختلف گلف باشیم.

** طرح استعدادیابی گلف در کرمانشاه اجرا می شود
در ادامه این دیدار، الهام اکبری رئیس هیات گلف استان کرمانشاه نیز ضمن قدردانی از توجه رئیس فدراسیون به هیات کرمانشاه، از برگزاری طرح استعدادیابی در استان طی روزهای آینده خبر داد.
وی گفت: یکی از مهمترین برنامه های پیش روی هیات گلف کرمانشاه، اجرای طرح استعدادیابی است که این مهم در بهمن ماه حتما انجام خواهد شد.
اکبری همچنین از برگزاری مجمع عمومی هیات گلف استان کرمانشاه تا پایان سال و به منظور تبادل افکار و اطلاعات با اعضای مجمع و ارزیابی از آخرین وضعیت هیات خبر داد.
وی در پایان خواستار واگذاری زمینی در کرمانشاه برای ساخت و تجهیز اولین زمین گلف استان با کمک شهرداری و فدراسیون شد.
در این جلسه مهدی جوکار مشاور فدراسیون گلف در امور جوانان نیز حضور داشت.
گزارش رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آن ها و اخبار متنوع دیگر، هر روز بر روی سایت ایرنا استان http://www.irna.ir/kermanshah و کانال تلگرام به آدرس irnakermansha@ منتشر خواهد شد.
۸۰۶۶/۷۴۵۸ خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

  • ورزش
  • گلف
  • كيكاوس سعيدي
  • الهام اكبري

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست