اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی کرمانشاه انتخاب شد
1552745563_n83245466-72906542.jpg

رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی کرمانشاه انتخاب شد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، مجمع انتخاباتی هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان کرمانشاه روز شنبه به ریاست رئیس فدراسیون و با حضور مدیرکل ورزش و جوانان و ۱۳ عضو مجمع در سرسرای شهید هادیان مجموعه ورزشی آزادی کرمانشاه برگزار شد.
مسعود قلعه سفیدی و محمدجواد کرانی ۲ نامزد احراز پست ریاست هیات موتورسواری و اتومبیلرانی بودند که در نهایت کرانی توانست با کسب هشت رای رئیس جدید این هیات انتخاب و معرفی شود، قلعه سفیدی نیز موفق به کسب پنج رای شد.

**توان میزبانی مسابقات کشوری اتومبیلرانی را داریم
رئیس جدید هیات موتورسواری و اتومبیلرانی کرمانشاه که در هشت ماه گذشته به عنوان سرپرست در هیات فعالیت می کرده، گفت: با توجه به وجود ۲ پیست استاندارد در استان توان میزبانی مسابقات کشوری در هر ۲ بخش موتورسواری و اتومبیلرانی را داریم.
محمدجواد کرانی تصریح کرد: با تلاش های صورت گرفته توانستیم امسال یک پیست موتورکراس و یک پیست رالی کراس را در کرمانشاه احداث کنیم تا ورزشکارانمان با فراغ بال به تمرین و مسابقه بپردازند.
وی یادآوری کرد: یکی دیگر از برنامه هایی که با جدیت دنبال می کنیم احداث یک پیست چندجانبه برای سال آینده به مساحت ۱۷ کیلومتر در دهکده المپیک است.
کرانی در پایان و با اشاره به مشکلاتی که ورزشکاران صاحب خودروهای کلاسیک هیات برای تردد با خودروی خود در سطح شهر دارند، افزود: بزودی تفاهم نامه ای با فرمانده انتظامی و پلیس راه استان و همچنین سپاه پاسداران منعقد می کنیم تا این مشکل مرتفع شود.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

برچسب ها

اجتماعي

هيات اتومبيلراني

مجمع انتخاباتي

محمدجواد كراني

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست