اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / ذخیره سازی ۱۰۰ تن میوه شب عید در سرپل ذهاب

ذخیره سازی ۱۰۰ تن میوه شب عید در سرپل ذهاب

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا عزیز کرمی روز چهارشنبه در ششمین جلسه ستاد تنظیم بازار سرپل ذهاب گفت: با تمهیدات صورت گرفته ۶۰ تن پرتقال و ۴۰ تن سیب برای تامین نیازهای شب عید مردم این شهرستان تامین شد و در ایام پایانی سال به مرور وارد بازار مصرف می شود.
وی اظهارداشت: میوه شب عید با قمیت مصوب دولتی در مکان های از پیش تعیین شده به صورت ثابت و سیار در بین شهروندان توزیع می شود و عاملان توزیع کننده نیز موظف به نصب بنر و پارچه نوشته هستند.
وی بیان کرد: نیاز مصرفی گوشت مرغ و مواد پروتیینی مردم نیز در ایام پایانی سال در اولویت است و با توجه به تدابیر اتخاذ شده برای تامین و ذخیره سازی این اقلام نیز هیچگونه مشکلی وجود ندارد.
معاون فرماندار سرپل ذهای همچنین از اجرای طرح نظارت و بازرسی در ایام پایانی سال همسو با اجرای طرح تنظیم بازار در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: در راستای اجرای این طرح با متخلفان و اخلاگران اقتصادی برابر قانون به شدت برخورد می شود.
کرمی گفت: نظارت و بازرسی مستمر از واحدهای خبازی شهرستان یکی دیگر از اموری است که در دستور کار دستگاه های اجرایی ذیربط قرار دارد.
در این جلسه مقرر شد تا واحدهای خبازی نسبت به افزایش کیفیت نان های تولیدی اقدام کنند و اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان نیز نسبت به انجام گشت مشترک و هدفمند با توجه به ایام پایانی سال اقدام و با متخلفان احتمالی نیز برخورد قانونی شود.
شهرستان سرپل ذهاب درغرب استان کرمانشاه بیش از ۸۵ هزار نفر جمعیت دارد.
۷۰۷۹/۷۳۹۹/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اقتصاد
  • ذخیره سازی
  • میوه شب عید
  • قصرشیرین

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست