اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / دیدار مسئولان شهرستان پاوه با خانواده های شهدا و جانبازان اصناف
81950174-70496389.jpg

دیدار مسئولان شهرستان پاوه با خانواده های شهدا و جانبازان اصناف

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا در این دیدارها از خانواده های آزاده سرافراز عبدالرحیم ابراهیمی، شهید معزز محمد مراد مرادی و جانباز مقاوم عبدالله شفیعی قدردانی شد.
به هنگام این دیدارها فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان پاوه یاد و خاطره شهیدان انقلاب اسلامی را گرامی داشت و بهار سی و هشتمین سالگرد غرورآفرین انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت.
سرهنگ سعید بهشتی راد با اشاره به اقتدار و بالندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی در جهان گفت این اقتدار؛ سربلندی و افتخار مرهون خون شهیدان عزیز و صبر و مقاومت خانواده های معزز آنان است.
وی به ایستادگی و مقاومت آزادگان سرافراز در بند رژیم بعث عراق، صبر و بردباری خانواده معزز شهیدان و مقاومت و پایمردی جانبازان اشاره کرد و گفت: اینان خالق و آفریننده ارزشها هستند.
سرهنگ بهشتی راد افزود: خلق این ارزشها بود که موجب پیروزی و موفقیت ما در عرصه های داخلی و بین المللی شد و امروز ایران اسلامی در تصمیم گیریهای جهانی باید دخیل و سهیم باشد.
سرهنگ بهشتی راد افزود: این ارزشها بود که موجب شد تا قدرتهای جهانی سرتعظیم در مقابل اراده ملت ایران فرود آورده و به پای میز مذاکره بنشینند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاوه گفت: تداوم این عزت و اقتدار ایران اسلامی در گرو حفظ و تقویت ارزشهای انقلاب که همانا خانواده های معزز شهدا، ایثارگران و نیروهای ارزشی انقلاب است.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران پاوه نیز از همکاری، همراهی و مشارکت ادارات و دستگاههای اجرایی شهرستان با این نهاد برای رفع مشکلات و جامعه هدف این بنیاد قدردانی کرد.
ولی ابراهیمی افزود: تجلیل و دلجویی از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران رسالت و وظیفه آحاد جامعه و مدیران است و به راستی مسئولان شهرستان پاوه این رسالت را به خوبی انجام می دهند.
شهرستان پاوه با بیش از ۶۰ هزار نفر جمعیت در شمال غربی کرمانشاه واقع شده و با تقدیم ۶۴۰ شهید، ۸۷۵ جانباز و۲۷ آزاده سرافراز دین خود را به انقلاب اسلامی ادا کرده است.
۷۴۴۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست