اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / دیدار استاندار جدید کرمانشاه با معاون اول رییس جمهوری
n82679725-71896576.jpg

دیدار استاندار جدید کرمانشاه با معاون اول رییس جمهوری

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا، هوشنگ بازوند در این دیدار گزارشی از وضعیت بیکاری و راهکارهای کاهش آن از جمله بهبود فضای کسب و کار، تقویت حضور بخش های خصوصی بزرگ و فعال و هلدینگ های سرمایه گذاری دولتی و خصوصی، تلاش برای ارتقای بهره مندی استان از خطوط اعتباری بین المللی و فاینانس، برنامه های ویژه برای بهره مندی بیشتر کرمانشاه از تسهیلات صندوق توسعه ملی، افزایش بهره مندی از تسهیلات بانک های داخلی با هدف کم شدن مشکلات واحدهای تولیدی و… در کنار تلاش بلندمدت برای بهبود اختصاص و جذب اعتبارات دولتی با بهره مندی از همه ظرفیت های موجود استان را مطرح کرد.
وی همچنین آخرین وضعیت دستاوردها و نیازهای استان در امور زیرساختی مانند حمل و نقل ریلی، زمینی و هوایی، وضع موجود و برنامه پیش روی پروژه های عمرانی و اقتصادی در شهرستانهای استان بویژه پروژه های عمران شهری مرکز استان و دیگر شهرها و اوضاع چالش زای حاشیه نشینی و چگونگی ورود کارشناسی به این حوزه را عنوان کرد.
استاندار کرمانشاه در این دیدار اعلام کرد: برنامه های خود را برای کار در استان به محض حضور در جمع مردم شریف کرمانشاه آغاز کرده و حرکت در مسیر خواست و مطالبات مردم را نیازمند همگرایی و همراهی همه مراجع و مجامع اثرگذار استان دانست و برای تقویت این فضا در دوره جدید اعلام آمادگی کرد.
اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری نیز در این دیدار از برنامه های توسعه ای استاندار برای کمتر شدن مشکلات و موانع موجود استان حمایت کرد.
بازوند که پیش از این استاندار لرستان بود روز یکشنبه هفته جاری از سوی هیات دولت به عنوان هفدهمین استاندار کرمانشاه بعد از انقلاب اسلامی منصوب شد.
پیش از بازوند مسئولیت استانداری کرمانشاه به مدت ۲ سال بر عهده اسداله رازانی بود.
۸۰۶۶ انتشاردهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

برچسب ها

اجتماعی

استاندار کرمانشاه

معاون اول رییس جمهوری

هوشنگ باوزند

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست