اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / دو و میدانی کاران کرمانشاهی در رقابت های لیگ طلایی کشور خوش درخشیدند
n82682836-71902481.jpg

دو و میدانی کاران کرمانشاهی در رقابت های لیگ طلایی کشور خوش درخشیدند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

حمیدرضا فردین پور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در ماده سه هزار متر با مانع، حسین کیهانی دونده کرمانشاهی موفق شد با رکورد ۹ دقیقه و ۲۴ ثانیه و ۲۴ صدم ثانیه از خط پایان گذشت و عنوان قهرمانی را کسب کرد.
وی افزود: در همین ماده همایون همتی دیگر دونده کرمانشاهی با زمان ۹ دقیقه و ۲۵ ثانیه و ۸۶ صدم ثانیه توانست مقام نایب قهرمانی را کسب کند و ورزشکار ایلامی نیز در رده سوم قرار گرفت.
فردین پور یادآور شد: در رقابت های ماده ۵ هزار متر نیز حسین کیهانی توانست دومین مقام قهرمانیش را با ثبت زمان ۱۴ دقیقه و ۳۷ ثانیه و ۲۲ صدم ثانیه بدست آورد، در این ماده دوندگان ایلام و لرستان نیز مقام های نایب قهرمانی و سومی را کسب کردند.
رئیس هیات دو و میدانی کرمانشاه به رقابت های ماده ۱۵۰۰ متر نیز اشاره کرد و گفت: همایون همتی در این ماده با زمان ۳ دقیقه و ۴۹ ثانیه و ۸ صدم ثانیه مقام سوم را کسب کرد و ورزشکاران چهارمحال و بخیتاری و فارس نیز عناوین قهرمانی و نایب قهرمانی را کسب کردند.
وی در خصوص رقابت های ماده ۱۰۰ متر نیز گفت: محمدچشمه زار در این بخش با زمان ۱۰ ثانیه و ۴۳ صدم ثانیه توانست بر سکوی نایب قهرمانی قرار گیرد و دوندگان خراسان جنوبی و لرستان نیز مقام های قهرمانی و سومی را بدست آوردند.
فردین پور خاطرنشان کرد: چشمه زار در ماده ۲۰۰ متر نیز با ثبت رکورد ۲۱ دقیقه و ۲۴ صدم ثانیه دومین مقام نایب قهرمانی خود را کسب کرد، ضمن اینکه مقام قهرمانی به ورزشکاری از کیش رسید و دونده لرستانی نیز در جایگاه سوم قرار گرفت.
رئیس هیات دو و میدانی استان کرمانشاه تصریح کرد: در ماده ۸۰۰ متر نیز پژمان یارولی دیگر دونده کرمانشاهی با زمان یک دقیقه و ۴۹ ثانیه و ۴۷ صدم ثانیه مقام سوم را از آن خود کرد و دوندگان استان های چهارمحال و بختیاری و خراسان رضوی به ترتیب قهرمان و نایب قهرمان شدند.
وی در خصوص رقابت های ماده ۱۱۰ متر بامانع نیز گفت: آرمین سبحانی با زمان ۱۵ ثانیه و ۲ صدم ثانیه مقام نایب قهرمانی را کسب کرد و ورزشکاران کردستان و قم نیز به ترتیب در رده های اول و سوم قرار گرفتند.
فردین پور در پایان از فعالیت ۵۰۰ ورزشکار در استان زیرنظر هیات دو و میدانی استان خبر داد و گفت: حدود ۷۵ درصد این افراد را آقایان و ۲۵ درصد را نیز بانوان تشکیل می دهند.
۸۰۶۶/۷۴۵۸ خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

برچسب ها

ورزش

دو و ميداني

ليگ طلايي دو و ميداني

هيات دو و ميداني كرمانشاه

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست