اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / دو تن مواد غذایی فاسد در جوانرود معدوم شد
82475517-71505525.jpg

دو تن مواد غذایی فاسد در جوانرود معدوم شد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا؛ ابراهیم سهامی روز دوشنبه به هنگام معدوم کردن این مقدار مواد غذایی افزود: طرح سلامت نوروزی به منظور تشدید نظارت های بهداشتی هدفمند بر فعالیت مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، اماکن عمومی و بین راهی و تفریحی و توریستی در شهرستان جوانرود تا ۱۵ فرودین ادامه دارد.
وی اظهار کرد: کارشناسان و بازرسان بهداشت از ساعت هشت صبح تا ۲۲ شب بر فعالیت مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی و توریستی نظارت می کنند.
سهامی از شهروندان خواست در صورت مشاهده موارد مشکوک با شماره تلفن های ۷۳۲ مراکز تهیه، ۲۰۷ اماکن عمومی، ۶۳ بین راهی و سامانه ۵۸ تماس بگیرند.
رییس دامپزشکی شهرستان جوانرود نیز گفت: از تاریخ ۲۸ اسفند ۹۵ تاکنون پنج باب مغازه قصابی غیر مجاز بین راهی با همکاری شبکه بهداشت و درمان و نیروی انتظامی در روستای صفی آباد این شهرستان پلمپ شدند.
دکتر احمد امیری افزود: طرح تشدید نظارت بهداشتی بر فرآورده های خام دامی در قالب سه اکیپ ثابت و سیار توسط شبکه دامپزشکی و شبکه بهداشت و درمان شهرستان جوانرود تا ۱۵ فرودین در سطح شهرستان به صورت مستمر ادامه دارد.
وی یادآور شد: در این مدت با همکاری شبکه دامپزشکی و بهداشت و درمان ۳۵ کیلوگرم گوشت فاسد و غیر بهداشتی از کبابی ها و قصابی های سطح شهر جوانرود کشف، ضبط و معدوم و به صاحبان این اماکن اخطاریه کتبی داده شده است.
شهرستان جوانرود با ۷۴ هزار نفر جمعیت در ۸۶ کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.
۷۴۵۳/۳۰۳۳ * خبرنگار:بهمن کریمی ** انتشار دهنده: فرزاد نویدی

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • مواد غذایی فاسد
  • جوانرود
  • شبکه بهداشت

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست