اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / دونده کرمانشاهی از کسب مدال در آسیا بازماند
n83291979-72988252.jpg

دونده کرمانشاهی از کسب مدال در آسیا بازماند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

احمد روشن زاده روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: کیهانی ابتدا در ماده سه هزار متر با مانع به رقابت با حریفان خود پرداخت اما در عین ناباوری از کسب مدال بازماند و به مقام چهارمی بسنده کرد.
وی ادامه داد: این دونده کرمانشاهی با ثبت رکورد هشت دقیقه و ۳۶ ثانیه و ۴۴ صدم ثانیه از خط پایان گذشت و نتوانست مدالی کسب کند.
روشن زاده تصریح کرد: کیهانی در حالی به کسب مقام چهارمی رضایت داد که سال گذشته و در جریان بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا با ثبت رکورد هشت دقیقه و ۲۲ ثانیه و ۷۹ صدم ثانیه ضمن رکورد شکنی قهرمان شد.
رئیس هیات دو و میدانی استان کرمانشاه ادامه داد: کیهانی همچنین یکی از ۲ نماینده ایران در ماده پنج هزار متر نیز بود که در این بخش نیز با وجود بهبود رکورد خود در بازی های آسیایی جاکارتا، از کسب مدال بازماند.
وی خاطرنشان کرد: این دونده کرمانشاهی با زمان ۱۳ دقیقه و ۵۶ ثانیه و ۸۶ صدم ثانیه از خط پایان گذشت و به مقام هشتمی بسنده کرد.
روشن زاده گفت: کیهانی در مسابقات آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا که تابستان سال قبل برگزار شد در همین ماده با رکورد ۱۴ دقیقه و هشت ثانیه و ۶۹ صدم ثانیه چهارم شده بود.
بیست و سومین دوره مسابقات دو و میدانی قهرمانی آسیا از اول تا پنجم اردیبهشت به میزبانی قطر برگزار و تیم ملی دو و میدانی ایران نیز در این رقابت ها صاحب یک مدال طلا و یک برنز در ماده پرتاب دیسک شد.
۷۴۵۸/۳۰۳۳

انتهای پیام /*

برچسب ها

ورزش

دو و ميداني

هيات دو و ميداني كرمانشاه

حسين كيهاني

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست