اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / دولت باید ارتقاء وضعیت معیشت مردم را در رأس برنامه‌های خود قرار دهد
n82642713-71826675.jpg

دولت باید ارتقاء وضعیت معیشت مردم را در رأس برنامه‌های خود قرار دهد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا، آیت الله ‘مصطفی علما’ روز پنجشنبه در دیدار با استاندار کرمانشاه و معاونان و مدیران کل استانداری به مناسبت نخستین روز از هفته دولت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر افزود: بهترین صفت برای مدیران و مسئولان ما سلامت و اخلاص و روحیه خدمتگزاری است و امام خمینی (ره) همواره اصرار داشت که وی را خدمتگزار مردم خطاب کنند و خدمت به مردم را بالاترین مستحبات می دانست.
وی با بیان اینکه یکی از مهمترین وظایف دولت ایجاد روحیه نشاط و امیدواری در جامعه است، خاطرنشان کرد: هفته دولت فرصتی مناسب برای آگاه کردن مردم از خدمات و کارهای انجام شده توسط دولت و نظام اسلامی است که همین امر باعث رضایت و دلگرمی و امیدواری آنان خواهد شد.
وی افزود: متاسفانه امروز بیکاری و کم درآمدی مشکل بسیاری از خانواده‌ها و جوانان ما است و دولت باید با بررسی و شناسایی استعدادهای اقتصادی و اشتغال زایی در هر منطقه و با تقویت اقتصاد مقاومتی درصدد حل این مشکل برآید.
وی گفت: بحمدالله امروز اقتدار و عزت کشور در جهان مثال زدنی است و باید با تلاش و کوشش در زمینه های مختلف این اقتدار و عزت را حفظ و تقویت نماییم.
در ابتدای این دیدار اسدالله رازانی استاندار کرمانشاه در خصوص خدمات ارائه شد توسط دولت در استان کرمانشاه به ارائه گزارش پرداخت.
۸۰۶۶ انتشاردهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

برچسب ها

سياسي

دولت۹۶

امام جمعه كرمانشاه

ارتقا معيشت

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست