اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / دولت از نیروهای متخصص اهل سنت در مسئولیت ها استفاده کند
n82635584-71812697.jpg

دولت از نیروهای متخصص اهل سنت در مسئولیت ها استفاده کند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا؛ ماموستا مُلا محمد محمدی در خطبه های این هفته نماز جمعه در مسجد جامع شافعی ابراز امیدواری کرد با بررسی های کارشناسی وزرای دولت دوازدهم اجازه آغاز فعالیت را به دست آورند و مجلس هیچگاه نظارت خود را بر امور کشور در راستای خدمت به مردم شریف ایران اسلامی در حاشیه قرار ندهند.
خطیب جمعه اهل سنت کرمانشاه در ادامه خطبه های خود با اشاره به سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی از آنان به عنوان مجاهدان صبور یاد کرد و گفت: رسانه ها باید با تشریح رشادت های آزادگان، نسل جدید را با فلسفه جهاد، صبر و شهادت که در زنان و مردان دوران دفاع مقدس باوری عمیق بود، آشنا کنند.
ماموستا محمدی همچنین با اشاره به حماسه پاوه و سالروز آزادسازی این شهر مقاوم، اقشار مختلف پاوه را رزمندگانی غیور، شجاع و با فرهنگ غنی دانست که همه سال های گذشته با بصیرت مانع نفوذ هرگونه فکر و فرهنگ بیمار و معاند به درون باور خود شدند.
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه در بخش دیگری از خطبه های خود با اشاره به آثار مخرب رسوب کینه و حسد در قلب و فکر مسلمانان، تاکید کرد ابتلا به این مشکلات موجب تیره شدن باور و روان خواهد شد.
ماموستا محمدی، یقین و تمکین به قوانین اسلام را مانع تشکیک و ترید در عقیده دانست و گفت: اگر به آنچه می گوئیم عمل کنیم و اخلاق را با دوگانگی در قول و عمل دچار آسیب نکنیم، ریا و تزویر برچیده خواهد شد.
او همچنین با شااره به آمار مرگ و میر تصادفات جاده ای در محورهای استان از مسئولان خواست نظارت های خود را بیشتر نمایند و با متخلفان برخوردهای قانونی شدید اعمال نمایند و از مردم خواست جوانان خود در هنگام رانندگی مراقبت و مانع رانندگی های حادثه ساز شوند.
۳۰۳۳/۸۰۶۶ خبرنگار:فرزاد نویدی ** اتشار دهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

برچسب ها

سياسي

نماز جمعه

اهل سنت

كرمانشاه

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست