اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / دهیاران با اجرای قانون فضا را برای همه گروه ها در انتخابات آماده کنند
81965455-70524982.jpg

دهیاران با اجرای قانون فضا را برای همه گروه ها در انتخابات آماده کنند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا، کامبیز امیری روز دوشنبه در جلسه بررسی مشکلات دهیاری های شهرستان کنگاور، از دهیاران خواست تا در عرصه سرنوشت ساز انتخابات از معیارهای ساختگی و بی اساس در انتخاب فرد اصلح به دور باشند و افراد را براساس آگاهی و معیارهایی مانند شجاعت، صداقت، کاردانی و تعهد انتخاب کنند.
وی هرگونه همراهی دهیاران با نامزدهای انتخاباتی در ساعات اداری و تبلیغ کردن برای نامزدها را غیرقانونی دانست و افزود: دهیاری ها هرگونه بازدید، تبلیغ، سخنرانی و وعده های نامزدهای انتخاباتی را به بخشداری اعلام نمایند.
بخشدار مرکزی کنگاور در ادامه با بیان اینکه بخشنامه بودجه سال ۹۵ دهیاری های کشور ابلاغ شده افزود: در این بخشنامه کلیه منابع مالی دهیاری اعم از منابع محلی، استانی و ملی مدنظر قرار گرفته تا امکان استفاده بهینه از تمام منابع متصور در یک برنامه یک ساله برای دهیار فراهم شود.
امیری یادآور شد: دهیاران مکلفند با شناسایی و پیش بینی منابع درآمدی، هزینه ها را به تفکیک امور اداری، خدمات روستایی و عمرانی در سقف منابع پیش بینی شده، تنظیم و اجرا و با هدف جلوگیری از راکد ماندن حساب دهیاری و ارتقا بهره وری و عملکرد دهیاری، در کمترین زمان ممکن، نسبت به هزینه کرد اعتبارات و درآمدها اقدام نمایند.
بخشدار مرکزی کنگاور در پایان گفت: برای توسعه مناطق روستایی باید برنامه ریزی هدفمند داشته باشیم و به روستاها به عنوان محل تولید و به روستاییان به عنوان تولیدکنندگان نگاه و توجه ویژه شود.
شهرستان کنگاور با ۸۵ هزار نفر جمعیت دارای دو شهر، یک بخش و ۸۴ روستا می باشد.
۷۴۴۷/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • انتخابات ۹۴
  • شهرستان کنگاور

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست