اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / دمای هوا درنقاط مختلف استان افزایش می یابد/سرمای زیرصفردرجه برای ۱۲ شهرستان
82437739-71428834.jpg

دمای هوا درنقاط مختلف استان افزایش می یابد/سرمای زیرصفردرجه برای ۱۲ شهرستان

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

علی محمد زورآوند روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: تا اوایل هفته آینده پدیده جوی خاصی برای سطح استان پیش بینی نمی شود و در این مدت تنها شاهد افزایش تدریجی هوا و همچنین افزایش ابر در برخی ساعات خواهیم بود.
وی با بیان اینکه تا دو سه روز آینده سرمای شبانه همچنان ادامه خواهد داشت و در این مدت دمای اکثر شهرستان های استان به کمتر از صفر درجه می رسد، ادامه داد: برای امشب پیش بینی می شود دمای هوای ۱۲ شهرستان به کمتر از صفر درجه برسد.
زورآوند یادآوری کرد: به جز شهرستان های قصرشیرین و گیلانغرب که امشب به ترتیب حداقل دما در آن ها به ۳ و ۲ درجه بالای صفر می رسد، در بقیه نقاط استان دما به زیر صفر درجه خواهد رسید.
سرپرست اداره کل هواشناسی کرمانشاه گفت: سردترین نقطه استان طی امشب سنقر و کلیایی با دمای ۱۲ درجه زیر صفر خواهد بود، ضمن اینکه شهرستان های کنگاور با هشت درجه زیر صفر و اسلام آبادغرب و دالاهو با هفت درجه زیر صفر نیز شب سردی خواهند داشت.
وی همچنین دمای امروز و امشب کرمانشاه در گرمترین و سردترین ساعت را ۹ درجه بالای صفر و پنج درجه زیر صفر عنوان کرد.
زورآوند در پایان میانگین بارش های سال زراعی جاری (اول مهر تا اول اسفند) را نیز حدود ۱۹۸ میلی متر عنوان کرد و گفت: این مقدار بارش در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که ۴۵۰ میلی متر بوده ۴۶ درصد و نسبت به دوره بلند مدت ۲۷ درصد کاهش داشته است.
گزارش رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آن ها و اخبار متنوع دیگر، هر روز بر روی سایت ایرنا استان کرمانشاه http://www.irna.ir/kermanshah و کانال تلگرام به آدرس irnakermanshah@ منتشر خواهد شد.
۸۰۶۶/۷۴۵۸ خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

  • ورزش
  • هواشناسي
  • علي محمد زورآوند
  • سرماي هوا

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست