اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / دعوت قهرمانان ورزشی ازمردم برای حضور درانتخابات؛ناکامی بعثت برای صعود
81979094-70548961.jpg

دعوت قهرمانان ورزشی ازمردم برای حضور درانتخابات؛ناکامی بعثت برای صعود

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا اولین رویداد ورزشی که می توان به آن اشاره کرد حضور تیم وزنه برداری منتخب استان کرمانشاه در مسابقات قهرمانی کشور بود که در نهایت با کسب یک طلا و دو نقره حافظ قشقایی نتوانست عنوانی بهتر از ششمی را کسب کند.
در دسته ۵۶ کیلوگرم و حرکت یک ضرب حافظ قشقایی با بلند کردن وزنه ۱۰۶ کیلوگرمی به مدال نقره دست یافت، وی در حرکت دو ضرب نیز با بلند کردن وزنه ۱۳۱ کیلوگرمی مدال طلا را کسب کرد و در مجموع با زدن رکورد ۲۳۷ کیلوگرم به مدال نقره رسید.

** کسب ۶ مدال توسط دختران وشووکار کرمانشاه
مسابقات ووشو قهرمانی دختران کشور برگزار شد که در بخش ساندا وشووکاران کرمانشاهی یک نقره و دو برنز و در بخش تالو نیز سه برنز کسب کردند.
در بخش ساندا تارا پورحسن در وزن ۵۶- کیلوگرم به مدال نقره دست یافت، در وزن ۵۲- کیلوگرم نیز پریا کیوانی و در وزن ۴۸- کیلوگرم نیز ندا رحمانی دو مدال برنز برای کرمانشاه به ارمغان آوردند.
در بخش تالو و در رده سنی نوجوانان و در فرم گون شو زهرا خوشبخت با ۸٫۶۰ امتیاز، در فرم چیانگ شو نادیا میری با کسب ۸٫۰۹ امتیاز و در فرم جین شو سوگند امیری با ۸٫۴۱ امتیاز سه مدال برنز برای کرمانشاه کسب کردند.

** حضور دو قایقران و یک مربی کرمانشاهی در اردوی تیم ملی قایقرانی
محمد سهراب بیگ رئیس هیات قایقرانی استان کرمانشاه از حضور دو قایقران و یک مربی کرمانشاهی به اردوی تیم ملی آب های آرام بانوان و روئینگ آقایان خبر داد.
وی در خصوص اردوی تیم ملی آب های آرام بانوان اظهار کرد: در این اردو سما یاسمی به عنوان ورزشکار و اسرا جلیلیان به عنوان مربی حضور دارند و از چهارم تا بیست و ششم اسفند در اردو خواهند بود.
سهراب بیگ همچنین با اشاره به دعوت از پیام مطاعی دیگر قایقران کرمانشاهی به پنجمین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی روئینگ جوانان (زیر ۲۳ سال) کشورمان گفت: وی از روز دوم اسفند در اردو حاضر شده و تا ۲۱ اسفند ماه در دریاچه زریوار کردستان نیز تمریناتش را پیگیری می کند.

** عدم راه یابی تیم بعثت کرمانشاه به مرحله دوم مسابقات لیگ دسته دو فوتبال
در هفته هجدهم و پایانی رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور تیم بعثت کرمانشاه مقابل آینده سازان برق نوین شیراز با حساب یک بر یک متوقف شد تا شانس صعود به مرحله دوم مسابقات را از دست بدهد.
بعثت کرمانشاه در پایان مسابقات از ۱۸ مسابقه خود صاحب هفت پیروزی، هشت مساوی و سه شکست شد و با ۳۰ گل زده، ۱۵ گل خورده و تفاضل ۱۵+ و کسب ۲۹ امتیاز رده چهارم جدول رده بندی گروه اول را به خود اختصاص داد.

** دعوت از ۶ کشتی گیر نانشوای کرمانشاهی به اردوی تیم ملی آزاد
۶ کشتی گیر ناشنوای کرمانشاهی شامل کیوان صمدی، فرود حجتی و ایرج طهماسبی در رده بزرگسالان، کیوان رستم آبادی و امیر قره ویسی در رده جوانان و حمید توتونچی در رده نوجوانان به اردوی تیم ملی آزاد کشورمان دعوت شدند.
پنجمین اردوی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان ناشنوایان از روز شنبه آینده هشتم اسفند ماه آغاز می شود و تا ۱۶ اسفند ماه ادامه خواهد داشت.
تیم های ملی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان کشورمان خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی ناشنوایان جهان که اردیبهشت سال آینده در تهران برگزار می شود آماده می کند.

** دعوت قهرمانان ورزشی کرمانشاه از مردم برای حضور در انتخابات
مسعود حجی زواره قهرمان تکواندو جهان، سعید احمدی قهرمان کاراته جهان، فروتن گل آرا قهرمان بوکس آسیا، ندا شهسواری تنها بانوی المپیکی پینگ پنگ ایران و اسرا جلیلیان قهرمان سابق و مربی کنونی تیم ملی آب های آرام بانوان ایران قهرمانان ورزشی بودند که در گفت و گوهای جداگانه با خبرنگار ایرنا، ضمن اعلام آمادگی برای حضور پای صندوق های رای از عموم مردم نیز دعوت کردند تا در انتخابات مشارکت کنند.
آن ها از نمایندگان مجلس خواستند تا نگاه ویژه ای به ورزش داشته باشند و با تصویب قوانین راهگشا شرایط را برای حضور قدرتمندانه تر ورزشکاران در مسابقات بین المللی آینده فراهم کنند.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • ورزش
  • رویدادهای ورزشی هفته
  • مسعود حجی زواره
  • انتخابات

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست