اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / دشمنان از تهدید ملت ایران راه به جایی نخواهند برد
82420356-71393272.jpg

دشمنان از تهدید ملت ایران راه به جایی نخواهند برد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایران، آیت الله محمود محمدی عراقی روز سه شنبه در جمع مردم گیلانغرب با بیان اینکه ملت ایران اسلامی با تهدیدهای دشمنان بیگانه نیستند، اظهار داشت: تهدید ملت ایران از سوی رییس جمهوری آمریکا، نتیجه معکوس دارد.
وی بیان کرد: دشمنان نظام اسلامی هنوز ملت سرافراز ایران را نشناخته اند و باید بدانند که در برابر اراده الهی و بیداری ملت ها همواره شکست می خورند.
وی ادامه داد: آن چه امروز دشمنان از آن می ترسند، الگوبرداری تمام آزادیخواهان جهان از نظام الهی و عبور انقلاب اسلامی ایران از مرزهاست.
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری در بخش دیگری از سخنان خود، امام و مردم را شالوده و رمز موفقیت انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: برای تداوم و استمرار این راه در شرایط امروز مسوولیت و رسالت سنگینی بر عهده داریم.
آیت الله محمدی عراقی، حفظ انسجام ملی، ارتقای بصیرت دینی و معرفتی و رعایت اصولی که خداوند در قرآن کریم به آنها تاکید کرده است را تنها راهکار حفظ نظام اسلامی توصیف کرد.
وی اظهارداشت: هدف از بزرگداشت ایام دهه فجر، فقط یک تشریفات نیست بلکه در حقیقت درس آموزی و برای رسیدن به ارزش های بزرگی است که برای تحقق آن خون های زیادی ریخته شده است.
وی گفت: مبارزه حق علیه باطل مختص زمان خاصی نیست بلکه تا ظهور منجی عامل بشیریت حضرت مهدی (عج) و برقراری عدالت در سراسر کره زمین ادامه خواهد داشت.
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس حبرگان رهبری در ادامه از نمایشگاه فرهنگی، هنری دهه فجر و ساختمان در حال احداث حوزه علمیه الزهرا گیلانغرب بازدید کرد.
۷۰۷۹/۷۳۹۸/۸۰۶۶ خبرنگار:سلطانمراد شهبازپور ** انتشاردهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

  • اجتماعي
  • تهديد
  • ملت ايران
  • قصرشيرين

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست