اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / درخشش سه قایقران کرمانشاهی در لیگ آب های آرام بانوان کشور
82466949-71487934.jpg

درخشش سه قایقران کرمانشاهی در لیگ آب های آرام بانوان کشور

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

محمد سهراب بیگ روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تالانک و افضلی عضو باشگاه مقاومت و یاسمی نیز عضو تیم دانشگاه پیام نور هر دو از تهران بودند.
وی افزود: در کایاک یکنفره هزار متر سما یاسمی قایقران کرمانشاهی پس از قایقرانانی از تیم های مقاومت و برهان مبین عنوان سومی را از آن خود کرد و در کایاک دونفره همین ماده نیز در کنار شفیعیان هم تیمی خود عنوان نایب قهرمانی را کسب نمود.
وی گفت: در کانوی یکنفره ۵۰۰ متر نیز هیوا افضلی دیگر بانوی قایقران کرمانشاه از باشگاه مقاومت پس از ورزشکاری از تیم برهان مبین عنوان نایب قهرمانی را از آن خود کرد.
رییس هیات قایقرانی کرمانشاه گفت: در کانوی دونفره ۵۰۰ متر تیم دو نفره هیوا افضلی و نادیا تالانک قایقرانان کرمانشاهی از باشگاه مقاومت اول شدند و تیم های دو نفره برهان مبین و سامان امنیت پرداز نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.
وی در خصوص رقابت های بخش کایاک چهارنفره ۵۰۰ متر نیز گفت: تیم پیام نور که یاسمی ورزشکار کرمانشاهی را در ترکیب خود داشت مقام اول را به دست آورد.
سهراب بیگ اظهار کرد: با پایان یافتن رقابت های لیگ آب های آرام بانوان کشور، تیم تاید واتر با کسب ۲۷۲ امتیاز قهرمان شد، مدیریت توسعه هوشمند برهان مبین با ۲۳۵ امتیاز جایگاه دوم را بدست آورد و باشگاه مقاومت نیز با حضور افضلی و تالانک از کرمانشاه با ۲۲۹ امتیاز رده سوم را به خود اختصاص داد.
گزارش رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آن ها و اخبار متنوع دیگر، هر روز بر روی سایت ایرنا استان کرمانشاه http://www.irna.ir/kermanshah و کانال تلگرام به آدرس irnakermanshah@ منتشر خواهد شد.
۳۰۳۳/۷۴۵۸خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:فرزاد نویدی

انتهای پیام /*

  • ورزش
  • قايقراني
  • رئيس هيات قايقراني كرمانشاهي
  • ليگ آب هاي آرام بانوان

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست