اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / دادستان کرمانشاه: انقلاب اسلامی دست اجانب را برای همیشه از کشور کوتاه کرد
81959902-70514583.jpg

دادستان کرمانشاه: انقلاب اسلامی دست اجانب را برای همیشه از کشور کوتاه کرد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

مجتبی ملکی در حاشیه راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: سی و هفت سال از پیروزی انقلاب می گذرد و مردم با حضور پرشور و حماسی خود در مراسم راهپیمایی امروز نشان دادند که همچنان پشتیبان و مدافع آن هستند.
وی خاطرنشان کرد: زمانی که انسان این حضور پر از شور و شعور مردم را در راهپیمایی ۲۲ بهمن می بیند به وجد آمده و به آینده کشور بیشتر امیدوار می شود چرا که هر انقلابی از حمایت های مردمی برخوردار باشد قطعا پیروز و موفق خواهد بود.
ملکی افزود: مردم قدرشناس ایران اسلامی و استان کرمانشاه ثابت کردند بر سر عهد و پیمانی که با خون شهدای انقلاب، دفاع مقدس و مدافع حرم بسته اند باقی مانده و هرگز از آرمان های خود دست برنمی دارند.
دادستان کرمانشاه تصریح کرد: مردم فهیم ما نشان دادند که امروز و برخلاف خواسته دشمنان همانگونه که پیشتر پشت سر امام راحل (ره) حرکت می کردند امروز هم پشت سر رهبر فرزانه انقلاب حرکت می کنند و با تمام وجود پاسدار ارزش های نظام و انقلاب هستند.
وی همچنین با اشاره به درپیش بودن انتخابات نیز گفت: یکی از عوامل مشروعیت نظام مقدس جمهوری اسلامی همین موضوع انتخابات است و انشاالله مردم برای مشروعیت بخشی بیشتر به انقلاب و نظام در این عرصه مهم نیز حضوری باشکوه خواهند داشت.
ملکی در پایان اظهار کرد: امیدوارم مردم فهیم ما با انتخاب کاندیداهای اصلح، ضمن تقویت کشور مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و دشمنانی بزنند که به دنبال تضعیف نظام و انقلاب هستند.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • سیاسی
  • فجر ۹۴
  • دادستان کرمانشاه
  • مجتبی ملکی

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست