اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / خیرین کرمانشاه بیش از ۲۴۵ میلیارد ریال به نیازمندان کمیته امداد کمک کردند

خیرین کرمانشاه بیش از ۲۴۵ میلیارد ریال به نیازمندان کمیته امداد کمک کردند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا و به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه، مرتضی حسینی فر اظهار کرد: این میزان درآمد مردمی نسبت به مدت مشابه سال گذشته از رشد ۳۷ درصدی برخوردار بوده است.
وی با بیان اینکه کمک های مردمی در سرفصل های گوناگون به مددجویان تحت حمایت اعطا شده یادآور شد: بیش از ۴۲ میلیارد ریال از میزان کمک های جمع آوری شده طی سالجاری در قالب صدقات به نیازمندان اهدا شده است.
حسینی فر با بیان اینکه امسال خیرین ۲۹ مرکز نیکوکاری در استان کرمانشاه بیش از ۲۶ میلیارد ریال به نیازمندان مساعدت کردند تاکید کرد: همچنین تاپایان آذرماه سالجاری مودیان خیر استان کرمانشاه قریب به ۲۹ میلیارد ریال زکات به صورت نقد و غیرنقد پرداخت کرده اند.
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه گفت: طی ۹ ماه سپری شده از سالجاری حامیان خیر نیز بالغ بر ۵۸ میلیارد و ۳۴۰ میلیون ریال به ایتام تحت حمایت در استان اهدا کرده اند.
وی خاطرنشان کرد: مابقی کمک های مردمی جذب شده در سال جاری طی اجرای برنامه و طرح های همچون عاطفه ها، احسان حسینی، قربان، اطعام نیازمندان و.. جمع آوری شده است.
حسینی فر در پایان با اشاره به برنامه سال ۱۳۹۴استان مبنی بر تحقق ۳۴۵ میلیارد ریال درآمد مردمی تا اواخر سال تصریح کرد: در ۹ ماه گذشته ۷۱ درصد از این برنامه محقق شده است.
بیش از ۱۶۰ هزار نفر از جمعیت دو میلیون نفری استان کرمانشاه زیرپوشش کمیته امام خمینی (ره) هستند.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • کمیته امداد کرمانشاه
  • مرتضی حسینی فر

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست