اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / خبرهای کوتاه سومین روز از دهه مبارک فجر در استان کرمانشاه
81948570-70493389.jpg

خبرهای کوتاه سومین روز از دهه مبارک فجر در استان کرمانشاه

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

بخشدار کوزران این طرح ها را شامل خانه آموزش صنایع دستی کوزران، سیستم آبیاری تحت فشار در اراضی کشاورزی، برق رسانی به روستا، اصلاح شبکه برق روستا، چراغ روشنایی معابر برای ۱۵ روستا و اجرای طرح هادی روستایی اعلام کرد.
حمید شرفی به خبرنگار ایرنا افزود: برای اجرای این طرح ها در مجموع هشت میلیارد ریال هزینه شده است.
بخش کوزران با ۱۰۸ روستا و ۱۷ هزار نفر جمعیت در ۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه قرار دارد.
***
** اسلام آبادغرب – ساختمان پایگاه مقاومت بسیج روستای چالاوبکر اسلام آبادغرب با ۱۰۰ میلیون ریال اعتبار و زیربنای ۵۰ متر مربع روز چهارشنبه با حضور فرماندار و مسئولان این شهرستان به بهره برداری رسید.
دومین طرح نیز کلنگ زنی مسجد روستای لرینی آجودانی بود که قرار است از محل اعتبارات دهیاری و کمک های مردمی در مساحت ۶۰۰ متر مربع احداث شود.
فرماندار اسلام آباد در آئین افتتاح این طرح ضمن تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: مسجد همواره در جامعه اسلامی شانی والا داشته و محل فعالیت های اجتماعی بوده است.
افشین کریمی افزود: در دو سال گذشته دولت تدبیر و امید با وجود تنگناهای فراوان خدمت به روستائیان را اولویت برنامه های خود قرار داده تا با فراهم آمدن امکانات ضروری در روستاها گامی در جهت تحقق عدالت اجتماعی و کاهش نابرابری در شهر و روستا بر دارد.
***
کنگاور – همزمان با سومین روز از دهه فجر امور ورزش دانشگاه پیام نور شهرستان کنگاور یک دور مسابقه تیراندازی بین کارکنان ادارات این شهرستان برگزار کرد.
رئیس دانشگاه پیام نور کنگاور گفت: در این مسابقه که ۱۰۰ نفر از کارکنان ادارات دولتی، غیرانتفاعی و شرکت های خصوصی این شهرستان حضور داشتند، در رشته تفنگ بادی به رقابت پرداختند.
علی زارعی افزود: این مسابقات در ماده تفنگ بادی ۵/۵ و در فاصله ۱۰ متر و چهار خط مسابقه در محوطه دانشگاه پیام نور کنگاور برگزار شد.
وی ادامه داد: سه نفر اول این مسابقات طی مراسم جشنی تا پایان دهه فجر اعلام و با حضور مسئولان از آنها تجلیل خواهد شد.
۷۴۴۷/۸۰۶۶/۷۴۵۹

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست