اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / خبرهای کوتاه دومین روز از دهه فجر از شهرهای استان کرمانشاه
81946836-70490204.jpg

خبرهای کوتاه دومین روز از دهه فجر از شهرهای استان کرمانشاه

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

فرماندار ثلاث باباجانی در این مراسم با اشاره به توانمندی های جوانان خواستار افزایش دوره های آموزشی فنی و مهارتی و استفاده از ظرفیت شهرستان در جهت ایجاد اشتغال پایدار شد.
علی گروسی افزود: شهرستان مرزی ثلاث باباجانی علاوه بر ظرفیت های صنعتی و تولیدی در حوزه کشاورزی و باغداری و گردشگری می تواند به عنوان یک قطب مهم در منطقه تبدیل شود.
در ادامه برنامه های دومین روز دهه مبارک فجر؛ مرحله دوم طرح هادی روستای شیخ صالح با اعتباری بالغ بر شش میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال و مرحله اول طرح هادی روستای رجبی با شش میلیارد ریال اعتبار کلنگ زنی شد.
***
جوانرود – به مناسبت دهه مبارک فجر نمایشگاه کتاب روز سه شنبه با حضور مسئولان در جوانرود گشایش یافت.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جوانرود گفت: در این نمایشگاه بیش از پنج هزار جلد کتاب در قالب ۷۰۰ عنوان در معرض دید علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی گذاشته شده است.
محمدرئوف محمدی راد افزود: کتاب ها و آثار این نمایشگاه در موضوعات مختلف علمی، ادبی، شعر، کودک و نوجوان، قرآن و دینی است و با ۳۰ درصد تخفیف به مردم عرضه می شود.
محمدی راد یادآور شد: این نمایشگاه تا پایان دهه مبارک فجر در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جوانرود برای بازدید عموم دایر است.
***
* روانسر – فرماندار روانسر گفت: در بازدید از نانوایی سطح شهرستان ۴۰ کیسه آرد غیرمجاز جمع آوری شد.
حسین ویسمرادی در نشست شورای سلامت این شهرستان افزود: از ابتدای سالجاری تاکنون از ۵۱ نانوایی فعال این شهرستان ۴۸۵ مورد بازرسی انجام شده است.
وی تاکید کرد: دستگاه های متولی همچون صنعت، معدن و تجارت و بهداشت باید نظارت خود را بر نانوایی ها بیشتر کنند.
رئیس شورای سلامت روانسر اضافه کرد: با هدف جلوگیری از تهدید سلامت و امنیت غذایی جامعه برخورد قضایی با نانوایی های متخلف صورت خواهد گرفت.
ویسمرادی با بیان اینکه سلامت مردم از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید نانوایی ها کیفیت پخت را بهبود بخشند اظهار داشت: عدم استفاده ازافزودنی های غیرمجاز از قبیل جوش شیرین از مواردی است که خبازی ها باید به آن توجه کنند.
***
* جوانرود – به مناسبت دهه مبارک فجر فرماندار جوانرود و جمعی از مسئولان این شهرستان با خانواده های معظم شهدای ورزشکار دیدار کردند.
فرماندار جوانرود در این دیدار گفت: دیدار با خانواده های معظم شهدا سرلوحه کار مسئولان قرار دارد.
آرش لهونی افزود: خانواده شهدا مایه سربلندی کشور می باشد و عزت و افتخار ایران اسلامی مرهون خون شهداست.
وی تصریح کرد: شهدا با دفاع از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی به تکلیف خود عمل کردند و امروز حفظ دستاوردهای انقلاب و انتقال آن به نسل های آینده از وظایف سنگین مردم و مسئولان است.
فرمانده سپاه ناحیه جوانرود نیز گفت: شهدا در راه ارزش های انقلاب اسلامی از جان شیرین خود گذشتند و آن را در راه اسلام و نظام فدا کردند و امروز بر همه ما فرض است که این خونها را پاس بداریم و از خانواده معظم آنها تجلیل و تکریم کنیم.
سرهنگ حسین کولیوند افزود: امروز هر گامی در راستای خدمت رسانی به خانواده معزز شهدا بر داریم، باز هم در مقابل شهیدان و خانواده معززشان مدیونیم.
۷۴۵۳/۷۴۴۷/۷۴۵۵/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست