اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / خبرهای کوتاه از شهرستان های استان کرمانشاه
82114524-70799827.jpg

خبرهای کوتاه از شهرستان های استان کرمانشاه

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

آرش لهونی به همراه بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولان در بازدید از روستای صفی آباد همچنین بر توسعه و اجرای فضای سبز و بوستان کودک در این روستا با توجه به تراکم بالای جمعیت تاکید و یادآور شد: توسعه فضای سبز و بوستان کودک در سایر روستاها نیز در برنامه بخشداری ها قرار گیرد.
بخشدار مرکزی جوانرود نیز گفت: از اول سالجاری تاکنون پروژه های متعددی با اعتباری بالغ بر سه میلیارد ریال در سطح بخش مرکزی جوانرود اجرا شده است.
فرزاد پرگر افزود: از جمله این پروژه ها بهسازی معابر، دفع آبهای سطحی، اجرای طرح هادی و مدیریت پسماند است.
وی به اجرای پروژه های دردست اجرای اشاره و اظهار داشت: بهسازی و آسفالت معابر روستای صفی آباد یکی از این پروژه ها است که با اعتباری بالغ بر دو هزار و ۷۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات قیر رایگان بنیاد مسکن، منابع مالی دهیاری و مشارکت مردم درحال اجراست.
***
* روانسر- بخشدار مرکزی روانسر گفت: مردم ایران اسلامی قدردان ایثار و فداکاری های شهدا، ایثارگران و جانبازان و خانواده‌های معزز آنان هستند و می‌دانند اگر این ایثارها نبود کشور و انقلاب حفظ نمی‌شد.
حسن بهرامی در دیدار با تعدادی از خانواده های ایثارگر این بخش افزود: شهدای ما در برابر تجاوز دشمن ایستادند و اکنون این آسایش، اقتدار و عظمت جمهوری اسلامی ایران نتیجه همان رشادت ها و دلاوری هایی است که آن غیورمردان از خود به یادگار گذاشتند.
وی تصریح کرد: آرزوی دیرینه شهدا نائل شدن به مقام رفیع شهادت بود و امروز همه ما وظیفه داریم راه و سیره آنان را در جامعه عملی کنیم.
بخشدار مرکزی روانسر یادآور شد: جانبازان الگوی کامل ترویج فرهنگ ایثار و شهادت هستند و برای ما افتخار است که در خدمت این عزیزان باشیم.
رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران روانسر نیز با بیان اینکه خدمت به خانواده شهدا افتخار است گفت: هدف از دیدار با خانواده شهدا، تجدید بیعت با آرمانهای شهیدان و ارج نهادن به مقام والای آنهاست.
سید ایوب زارعی افزود: افتخار ما خدمت به مردم به ویژه خانواده معزز شهدا و جانبازان است و همواره در جهت خدمت رسانی بهتر و مطلوب تر و رفع مشکلات و نواقص احتمالی تلاش می کنیم.
در این دیدارها از خانواده شهید غلامعلی محمدخانی در روستای خرم آباد سفلی و عبدالفتاح محمدی جانباز ۲۵ درصد در روستای کلاه کبود دیدار و دلجویی شد.
***
کنگاور- فرمانده انتظامی کنگاور از شناسایی و دستگیری باند سارقان سیم برق با ۹ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ حسین براری در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: در پی چند فقره سرقت سیم برق و کابل در سطح شهرستان کنگاور و روستاهای حومه، موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.
وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی پس از چند روز موفق شدند، با استفاده از شگردهای خاص پلیسی و استفاده از منابع و مخبران، سه نفر متهم به سرقت سیم برق را شناسایی کنند.
وی ادامه داد: متهمان در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس به بیش از ۹ فقره سیم برق در سطح شهر و روستاهای حومه شهر اقرار کردند.
به گفته وی، متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند.
۷۴۵۳/۷۴۴۷/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اقتصاد
  • عمران روستاها
  • شهرستان جوانرود
  • آرش لهوني

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست