اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / خانواده های شهدا مایه عزت ایران اسلامی هستند
81948521-70493326.jpg

خانواده های شهدا مایه عزت ایران اسلامی هستند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا حسین ویسمرادی روز چهارشنبه در دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگر شهرستان روانسر افزود: مقاومت و پایداری ملت ایران در پاسداری از ارزشها و آرمانها این کشور را به اقتدار و بالندگی رسانده است.
وی با بیان اینکه راه شهدا راه دفاع از انقلاب و اسلام بود، اظهار داشت: تبعیت و حرکت در مسیر آرمان ها و اهداف شهدا موجب پیروزی ایرانیان در تمام عرصه ها و میادین می شود.
فرماندار روانسر تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران از خون پاک شهدا به ثمر نشست و وظیفه همگان ادامه راه ایشان و تکریم خانواده های معزز شهدا و ایثارگران است.
ویسمرادی با بیان اینکه وظیفه ما خدمت به خانواده های شهدا و ایثارگر است اضافه کرد: دیدار با خانواده شهدا افتخاری برای ماست و زنده نگه داشتن یاد شهدا باعث استمرار آرمان های شهدا، امام و انقلاب اسلامی است.
سید ایوب زارعی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران روانسر نیز گفت: همه مسئولان خادم و خدمتگزار پدران و مادران شهدا، ایثارگران و جانبازان این مرز و بوم هستیم و مطمئناً نسل های آینده هیچ موقع فداکاری ها و جانفشانی های آنان را در پاسداری از کشور فراموش نخواهند کرد.
مسئولان شهرستان روانسر از خانواده های شهید غلامعلی محمدخانی در روستای خرم آباد علیا و جانباز سرافراز فریدون عزتی دلجویی کردند.
شهید غلامعلی محمدخانی در چهارم مرداد ماه ۶۷ در عملیات مرصاد به درجه رفیع شهادت نایل آمده بود.
آزاده سرافراز فریدون عزتی نیز پس از تحمل ۱۰ سال رنج اسارت در دوم شهریور ماه ۶۹ به وطن بازگشت.
شهرستان روانسر ۱۳۵ شهید والامقام را تقدیم انقلاب و نظام اسلامی کرده است.
۸۰۶۶/۷۴۵۵

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست