اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / خانواده های شهدای سنقرو کلیایی مورد سرکشی قرار گرفتند
82360646-71275393.jpg

خانواده های شهدای سنقرو کلیایی مورد سرکشی قرار گرفتند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، امام جمعه سنقر و کلیایی روز یکشنبه در این دیدار گفت: تقدیم ۲ شهید بزرگوار و یک آزاده سرافراز در یک خانواده به اسلام و انقلاب، نشان دهنده اخلاص و تقوی در والدین و اهمیت آنها نسبت به تربیت دینی فرزندان می باشد.
حجت الاسلام مجید صفدری افزود: پاداشی که بتواند جبران کننده این همه صبر و تحمل و زحمات مادر این شهیدان گرانقدر باشد، فقط بهشت است.
وی با بیان اینکه خانواده های معظم شهدا هیچگاه فراموش نخواهند شد، گفت: همه این خانواده ها محترم هستند و وظیفه ما این است که خدمت آنها برسیم و نسبت به آنها عرض ارادت کنیم.
فرماندار سنقر و کلیایی، هم آرامش و امنیت امروز را مدیون خون شهدا دانست و گفت: اگر جانفشانیها و ایثارگریهای شهدا در ابتدای انقلاب و ۸ سال دفاع مقدس نبود امروز شاهد فضای متفاوتی در جامعه بودیم و نهال نوپای انقلاب به ثمر نمی نشست و این حرکت معنوی و دینی شهدا برگ زرین و افتخارآفرینی در تاریخ کشورمان است که برای همیشه ماندگار خواهد بود.
یاور محمدی با بیان اینکه شهدا با اقتدا به راه و سیره امام (ره) و امروزه هم سایر شهدا بعد از جنگ و نیز شهدای مدافع حرم با توجه به فرامین رهبر معظم انقلاب در تنومند شدن درخت انقلاب سهم بزرگی را دارند، گفت: امروز همه مسوولان به خود می بالند که خادم نظام اسلامی و خانواده های معظم شهدا هستند.
سنقر و کلیایی در فاصله ۸۶ کیلومتری شمال شرق کرمانشاه واقع شده و ۴۱۷ شهید را تقدیم انقلاب کرده است.
۷۴۴۶/۸۰۶۶ خبرنگار:هادی رنجبر ** انتشار دهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

  • اجتماعي
  • داخلي
  • ديدار با خانواده هاي شهدا
  • سنقرو كليايي

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست