اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / حمایت ویژه مدیریت استان از برندهای موفق کرمانشاهی
82219743-70997318.jpg

حمایت ویژه مدیریت استان از برندهای موفق کرمانشاهی

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ رضا رحیمی روز سه شنبه در هشتاد و یکمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان اظهار کرد: کرمانشاه دارای واحدهای تولیدی موفقی است که نه تنها در بازارهای داخلی بلکه در سطح کشور و کشور همسایه نیز حضوری موفق و اثرگذار دارند.
وی خاطرنشان کرد: اگر کوچکترین وقفه ای در روند عرضه کالاهای تولیدی توسط این برندها ایجاد شود، به سرعت بازارهای هدف توسط رقبا تسخیر می شوند و در ادامه جبران این کار بسیار دشوار خواهد بود.
رحیمی افزود: خوشبختانه در برخی حوزه های تولیدی از جمله لبنیات شاهد شکل گیری زنجیره تولید تا صادرات هستیم و برندهای برتر این حوزه در فروشگاه های بزرگ کشور و بازار عراق عرضه می شوند و بسیار موفق ظاهر شده اند.
معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه یادآور شد: لبنیات از جمله حوزه هایی است که دارای کمترین حاشیه سود می باشد و در این شرایط باید واحدهای فعال در این عرصه به شکل مناسبی مورد حمایت قرار گیرند.
وی خاطرنشان کرد: باید تلاش کنیم با در اختیار قرار دادن وام های کم بهره بستری را فراهم کنیم تا این مجموعه ها در کنار ادامه فعالیت، بتوانند مجموعه خود را توسعه دهند.
رحیمی با تاکید بر این نکته که بانک ها باید از واحدهای تولیدی موفق به شکل ویژه حمایت کنند، اظهار داشت: این حمایت ها باعث می شود واحدهای موفق بتوانند در سطح بازار با رقبای خود رقابت کنند و به توسعه فعالیت های خود بپردازند.
وی ادامه داد: آزادکردن وثیقه های مازاد نیاز از سوی بانک ها از سیاست های حمایتی از واحدهای تولیدی است که با جدیت انجام می شود.
در این نشست همچنین مشکلات تعدادی از حوزه های تولیدی و صنعتی با حضور بانک های مرتبط مورد بررسی قرار گرفت و تصمیم های حمایتی لازم در این زمینه اتخاذ شد.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اقتصاد
  • معاون استاندار کرمانشاه
  • برندهای کرمانشاه

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست