اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / حضور ۳۳۶ دانش آموز رأی اولی شهرستان صحنه در انتخابات امسال
81976389-70544257.jpg

حضور ۳۳۶ دانش آموز رأی اولی شهرستان صحنه در انتخابات امسال

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

شهریار عباس آبادی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: ۱۸۰ نفر از این افراد دختر و ۱۵۶ نفر پسر هستند که در هفتم اسفند ماه در خلق حماسه ای سیاسی نقش آفرینی خواهند کرد.
وی گفت: حضور رای اولی ها در پای صندوق های رای می تواند علاوه بر ایجاد شور و نشاط در فضای انتخابات در خلق حماسه سیاسی در هفتم اسفند تاثیرگذار باشد.
این مقام مسئول انتخابات را تجلی حضور مردم در صحنه های مختلف انقلاب برشمرد و افزود: انتخابات یکی از رویدادهای بزرگ سیاسی و اجتماعی کشور است، لذا باید اهمیت و جایگاه حضور مردم در انتخابات را برای دانش آموزان تبیین، تا استقلال، اقتدار، عزت و پایداری نظام اسلامی تضمین شود.
عباس آبادی یادآور شد: همه متولدین هفتم اسفند ۷۶ و قبل از آن می توانند در انتخابات دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری شرکت کنند.
فرماندار صحنه تاکید کرد: برنامه ریزی لازم برای برگزاری یک انتخابات باشکوه و حضور حداکثری مردم شهرستان صحنه انجام شده و در این راستا، نشست های مختلفی با دانشجویان و دانش آموزان و سازمان های مردم نهاد برای حضور هرچه پررنگ تر در انتخابات برگزار شده است.
در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره خبرگان رهبری در شهرستان های صحنه، کنگاور و هرسین از مجموع جمعیت حدود ۲۵۰ هزار نفری این شهرستان ها حدود ۱۳۵ هزار نفر واجد شرایط رای هستند.
صحنه در شرق استان کرمانشاه بیش از ۷۷ هزار نفر جمعیت دارد.
۷۴۴۷/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • انتخابات
  • رای اولی
  • شهرستان کنگاور

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست