اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / حضور گسترده مردم در انتخابات امید دشمنان را به ناامیدی مبدل می کند
81978660-70548269.jpg

حضور گسترده مردم در انتخابات امید دشمنان را به ناامیدی مبدل می کند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

اردشیر مولایی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به لزوم حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای در انتخابات فردا اظهارداشت: حضور حداکثری مردم برای انتخاب اصلح یک وظیفه و امر ملی و شرعی است.
وی با اشاره به اینکه این اتفاق عمق بصیرت و آگاهی سیاسی مردم را نشان می دهد افزود: باید رای دهندگان به افراد متخصص، متعهد، باتجربه، مسئولیت پذیر و توانمند رای دهند.
وی تأکید کرد: نمایندگانی که به مجلس می روند عصاره اراده و خواست مردم هستند.
مولایی گفت: وظیفه نمایندگان مجلس وضع قوانین بوده و این قوانین است که در تمام زمینه های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و حتی نظامی موثر و تاثیرگذار است.
وی با تاکید بر اینکه قوانین در همه عرصه ها موثر است و تاثیرات عمیقی در جامعه داخلی و خارجی دارد خاطرنشان کرد: مردم باید با انتخاب اصلح، کسانی را به مجلس بفرستند که آگاهی، تخصص و دانش لازم را داشته باشند.
شهردار کنگاور با اشاره به اینکه حضور حداکثری و انتخاب اصلح از سویی باعث مایوسی دشمن می شود افزود: از سوی دیگر هم باعث اقتدار کشور می شود و همه کشورها به اندازه اقتدارشان در عرصه بین المللی سهم می برند.
مولایی در پایان خاطرنشان کرد: مردم سرمایه و پشتوانه اصلی نظام هستند و در هفتم اسفند ماه بار دیگر با حضور در پای صندوق های رای علاقه مندی خود را به کشور و نظام نشان داده و اثبات می کنند.
کنگاور مرکز حوزه انتخابیه شهرستانهای صحنه و هرسین است که از این حوزه انتخابیه یک نفر بعنوان نماینده به خانه ملت راه می یابد.
۷۴۴۷/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • انتخابات
  • شهردار کنگاور

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست