اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / حضور چهار بوکسور کرمانشاه در اردوی تیم ملی
81954631-70504434.jpg

حضور چهار بوکسور کرمانشاه در اردوی تیم ملی

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

خدر ولدی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: سالار غلامی در وزن ۹۱ کیلوگرم در تیم ملی بزرگسال به عنوان بوکسور اصلی حضور دارد.
وی افزود: غلامی پس از پیروزی مقابل رضا مرادخانی به عنوان نماینده ایران برای کسب سهمیه المپیک برزیل به مسابقات آسیایی چین می رود.
دبیر هیات بوکس استان کرمانشاه با بیان اینکه رقابت های قهرمانی آسیا اسفند ماه برگزار می شود گفت: شانس غلامی برای کسب سهیمه المپیک و حضور در رقابت های المپیک زیاد است.
ولدی یادآور شد: فروتن گل آرا در وزن ۶۹ کیلوگرم دیگر نماینده کرمانشاه در تیم ملی بود که به دلیل اختلاف با فدراسیون بوکس به این رقابت ها اعزام نمی شود.
فروتن گل آرا چندی پیش به صورت شخصی برای حضور در یک اردوی تمرینی به کشور چین رفته بود که همین موضوع باعث ایجاد اختلاف فدراسیون بوکس با وی شد.
دبیر هیات بوکس افزود: همچنین مسلم خانی زاده در وزن ۵۲ کیلوگرم به عنوان نماینده کرمانشاه در اردوی تیم ملی جوانان حضور دارد.
ولدی عنوان کرد: خانی زاده برای کسب پیراهن تیم ملی جوانان باید حریفان خود در اردوی تیم ملی را از پیش رو بردارد.
به گفته دبیر هیات بوکس استان کرمانشاه امیرمحمد پوراکبری در وزن ۴۸ کیلوگرم نماینده استان کرمانشاه در اردوی تیم ملی نوجوان است که او نیز برای کسب پیراهن تیم ملی باید بر حریفان خود غلبه کند.
۷۴۴۵/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • ورزش
  • بوکس
  • کرمانشاه

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست