اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / حضور چهار بانوی قایقران کرمانشاهی در اردوهای تیم ملی
82478702-71511902.jpg

حضور چهار بانوی قایقران کرمانشاهی در اردوهای تیم ملی

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

محمد سهراب بیگ روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: 'هانیه بیداد' تنها قایقران کرمانشاهی دعوت شده به اردوی مشترک تیم های ملی روئینگ نوجوانان و جوانان ایران و 'ماندانا میرزاده'، 'هیوا افضلی' و 'نادیا تالانک' نیز نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی آب های آرام هستند.
وی در خصوص اردوی تیم ملی روئینگ نوجوانان و جوانان گفت: این اردو با حضور ۱۲ ورزشکار از جمله 'هانیه بیداد' از نهم فروردین آغاز شده و تا بیست و نهم همین ماه در دریاچه آزادی تهران ادامه می یابد.
سهراب بیگ با بیان اینکه تیم های روئینگ نوجوانان و جوانان دختر ایران خود را برای مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی المپیک نوجوانان آماده می کند از سولماز عباسی به عنوان مربی این تیم یاد کرد.
رییس هیات قایقرانی کرمانشاه در خصوص اردوی تیم ملی آب های آرام بزرگسالان ایران نیز گفت: این اردو در دو بخش کایاک و کانو برگزار می شود که میرزاده در بخش کایاک و افضلی و تالانک هم در بخش کانو حضور دارند.
وی با بیان اینکه اردوی ملی پوشان آب های آرام ایران از روز هشتم فروردین آغاز شده، گفت: این اردو تا بیست و هشتم همین ماه ادامه پیدا می کند.
سهراب بیگ با بیان اینکه در این اردو که به میزبانی دریاچه آزادی تهران در حال برگزاری است ۱۳ ورزشکار حضور دارند، از سونیا نوری زاد به عنوان سرمربی این تیم یاد کرد.
گزارش رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آن ها و اخبار متنوع دیگر، هر روز بر روی سایت ایرنا استان کرمانشاه http://www.irna.ir/kermanshah و کانال تلگرام به آدرس irnakermanshah@ منتشر خواهد شد.
۳۰۳۳/۷۴۵۸ خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:فرزاد نویدی

انتهای پیام /*

  • ورزش
  • قايقراني
  • تيم ملي آب هاي آرام
  • تيم ملي روئينگ

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست