اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / حضور چشمگیر مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تعهد مسئولان را بیشتر کرد
81961849-70518376.jpg

حضور چشمگیر مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تعهد مسئولان را بیشتر کرد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الله امیری روز شنبه در سومین نشست ستاد هماهنگی و ارتقا خدمات سفر شهرستان کنگاور افزود: مردم ما نشان دادند که به خاطر اصل نظام همیشه در صحنه بوده و خواهند بود و این مساله تعهد مسئولان را بیشتر و وظایف شان را سنگین تر می کند.
وی با بیان اینکه باید هرآنچه وجود دارد، برای مردم انقلابی ایران و به تبع آن شهرستان کنگاور در طبق اخلاص گذاشت، گفت: مردم ما بی نظیر هستند و بر مبنای اعتقادات خود حرکت می کنند و تکلیف مسئولان این است که نهایت خدمت را به مردم کنند و بدانند مسائل مهمی چون معیشت مردم، رفع بیکاری و خیلی از مشکلات حل شود.
امیری در ادامه اظهار کرد: کنگاور یکی از مقاصد سفر میهمانان و مسافران در ایام مختلف سال به خصوص نوروز است، لذا ضروری است با توجه به اینکه این شهرستان در ورودی استان واقع شده باید در تمام بخش ها آمادگی لازم برای استقبال شایسته وجود داشته باشد.
وی افزود: مجموعه های مختلف فعال در ایام تعطیلات نوروزی از جمله میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، شهرداری کنگاور، حمل و نقل و پایانه ها، نیروی انتظامی، شبکه بهداشت و سایر مجموعه ها با تشکیل جلسه های مختلف شرایط را برای حضور میهمانان نوروزی فراهم کنند.
در ادامه دبیر ستاد خدمات سفر شهرستان کنگاور و مسئولان دستگاه های عضو این ستاد گزارشی از عملکرد خود طی یک ماهه گذشته اعلام کردند.
ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر در بهمن ۹۲ از سوی هیات وزیران و برای توسعه گردشگری داخلی و ایجاد هماهنگی و انسجام در ارائه خدمات مناسب برای رفاه حال مسافران و گردشگران و همچنین مدیریت یکپارچه، سیاستگذاری، برنامه ریزی، سازماندهی و نظارت بر انجام فعالیت های سفر تشکیل شد.
کنگاور یکی از شهرستان های استان کرمانشاه با برخورداری از ۱۱۶ اثر تاریخی و جاذبه فرهنگی و گردشگری واقع در ۹۰ کیلومتری شهر کرمانشاه است.
این شهرستان در سال ۹۳ میزبان حدود ۵۰۰ هزار مسافر نوروزی بوده که از این تعداد بیش از ۳۵ هزار نفر از بنای تاریخی معبد آناهیتا بازدید کردند و همچنین ۲ هزار نفر توسط ستاد خدمات سفر این شهرستان اسکان داده شدند.
۷۴۴۷/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • راهپیمایی ۲۲ بهمن
  • شهرستان کنگاور

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست