اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / حضور پنج کشتی گیر کرمانشاهی در اردوی تیم های بزرگسالان و نوجوانان
81981855-70554263.jpg

حضور پنج کشتی گیر کرمانشاهی در اردوی تیم های بزرگسالان و نوجوانان

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، منصور کیانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: حامد رشیدی، بهمن تیموری و احسان امینی در کشتی بزرگسالان و علی عظیمی و محمدرضا مرادیانی در کشتی نوجوانان پنج آزادکار دعوت شده به اردوی این تیم ها هستند.
وی یادآور شد: رشیدی در وزن ۵۷ کیلوگرم، تیموری در ۷۴ کیلو و امینی در ۸۶ کیلوگرم نفراتی هستند که به اردوی آمادگی تیم بزرگسالان دعوت شده اند.
کیانی افزود: علاوه بر این نفرات، جعفری دلیری از باسابقه ترین کشتی گیران کرمانشاه نیز به عنوان مربی به اردوی تیم ملی بزرگسالان کشورمان دعوت شده است.
دبیر هیات کشتی کرمانشاه همچنین با بیان اینکه هشتمین اردوی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان ایران از دهم اسفند ماه در خانه کشتی تهران آغاز و تا بیست و دوم همین ماه ادامه می یابد، گفت: تیم کشورمان خود را برای شرکت در مسابقات المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو آماده می کند.
وی همچنین در خصوص دو کشتی گیر نوجوان دعوت شده نیز گفت: علی عظیمی در ۴۲ کیلو و محمدرضا مرادیانی در ۷۶ کیلوگرم به این اردو که از امروز آغاز و تا ۱۲ اسفند ادامه می یابد، دعوت شده اند.
کیانی در پایان گفت: عظیمی و مرادیانی قرار است در رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان جام یادگار امام (ره) که روزهای ۱۳ و ۱۴ اسفند ماه برگزار می شود، شرکت کنند.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • ورزش
  • کشتی
  • منصور کیانی
  • مسابقات المپیک

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست