اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / حضور پرشور کنگاوری ها در زیر بارش برف در راهپیمایی ۲۲ بهمن
81960097-70515350.jpg

حضور پرشور کنگاوری ها در زیر بارش برف در راهپیمایی ۲۲ بهمن

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، مردم مومن و ولایتمدار این شهرستان با در دست داشتن پارچه نوشته ها، دست نوشته ها و تمثال امام راحل و مقام معظم رهبری عشق و ارادت خود به نظام اسلامی را به منصه ظهور گذاشتد.
آئین راهپیمائی ۲۲ بهمن میعادگاه زنان و مردان با ایمانی بود که با سر دادن شعارهای انقلابی بار دیگر بر حمایت از انقلاب اسلامی، آرمانهای امام راحل و مقام معظم رهبری پای فشردند.
در صفوف به هم فشرده این راه پیمایی در جای جای شهر همه اقشار از پیر و جوان، روستایی و شهری، دانش آموز و دانشجو، استاد دانشگاه و روحانی، کارمند و کاسب به چشم می خورد و همه یک صدا شده و سربلندی ایران عزیز در سایه نظام اسلامی را فریاد می زدند.
مردم با مشت هایی گره کرده شعار مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و ۲۲ بهمن ماه یوم الله یوم الله سر داده و یک صدا پایبندی خود را به انقلاب اسلامی و آرمان های امام خمینی (ره) فریاد زده و تبعیت خویش را از مقام معظم رهبری اعلام کردند.
مردم انقلابی کنگاور از ساعات اولیه امروز خود را به میدان امام (ره) بنیانگذار این انقلاب شکوهمند رساندند تا همزمان با مردم دیگر نقاط مختلف ایران اسلامی سی و هفتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را جشن بگیرند.
خیل راهپیمایان از خیایان شهدا وارد بلوار انقلاب شده و به سمت میدان آزادی این شهر حرکت کردند.
شهرداری کنگاور نیز با بر پاکردن ایستگاه صلواتی در مسیر راهپیمائی با شیرینی از مردم ولایتمدار و مومن این شهر پذیرایی می کرد.
در مسیر راهپیمائی بسته های فرهنگی با موضوع آشنایی بیشتر با دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی در بین مردم توزیع شد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه، فرماندار کنگاور و امام جمعه این شهرستان، فرماندهان نظامی و انتظامی و چند تن از مدیران دستگاه های اجرائی راهپیمایان کنگاوری را همراهی می کردند.
۷۴۴۷/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • فجر ۹۴
  • شهرستان کنگاور
  • ۲۲ بهمن

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست