اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / حضور پرشور مردم اسلام آبادغرب در راهپیمایی ۲۲ بهمن
81960073-70515346.jpg

حضور پرشور مردم اسلام آبادغرب در راهپیمایی ۲۲ بهمن

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا در این راهپیمایی که اقشار مختلف مردم و مسئولان حضور داشتند شعارهایی در حمایت از انقلاب و علیه دشمنان نظام سر داده شد.
امام جمعه اسلام آباد غرب در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن گفت: در ایران دولت و ملت در برابرهم نیستند و همه در راه هدف واحد حرکت می کنند.
حجت الاسلام سید امیر محمدی پور افزود: امروز در سی و هفتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی هستیم و انشاالله با حضور پرشور مردم در انتخابات هفتم اسفند حلاوت این جشن در کام ما دو چندان خواهد شد.
وی گفت:۳۷ سال است راهپیمایی ۲۲ بهمن پرشورتر از سال قبل انجام می شود و این حضور گسترده نشان می دهد رشته های پیوند ملت و دولت هر سال مستحکم تر از قبل می شود.
محمدی پور با اشاره به اهمیت شعار مرگ بر آمریکا گفت: شعار مرگ بر آمریکا تا زمانی که دست آمریکای خونخوار به خون مردم بی دفاع کشورهای مختلف آلوده است ادامه خواهد یافت و ما این شعار را نمادی از دشمنی با سیاست های مستکبرانه امریکا می دانیم.
وی با اشاره به اهمیت حفظ وحدت در جامعه اسلامی خاطرنشان کرد: حفظ وحدت رمز بقای انقلاب اسلامی است، انقلاب با وحدت به پیروزی رسید و جز با حفظ وحدت دوام نخواهد داشت، اگر استکبار جهانی نتوانسته به ما صدمه بزند در نتیجه وحدت ماست.
امام جمعه اسلام آباد اظهار داشت: دشمن نیز به خوبی رمز ایستادگی ما را متوجه شده و می داند تا زمانی که ملت ایران تحت لوای ولایت فقیه متحد هستند هیچ غلطی نمی تواند بکند پس به طرق مختلف سعی دارد در بین ما تفرقه ایجاد کند و محور این اختلاف افکنی رسانه ای قدرتمندی هستند که از خارج تغذیه می شوند.
وی با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری گفت: باید به افرادی رای داد که معتقد و ملتزم به انقلاب، قانون اساسی و رهبری هستند و خطوط قرمز نظام را رعایت کنند و خلاف نظر مقام معظم رهبری حرکت نکنند.
اسلام آباد غرب با ۱۵۰ هزار نفر جمعیت در ۵۵ کیلومتری غرب کرمانشاه قرار دارد.
۷۴۵۹/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • راهپیمایی ۲۲ بهمن
  • فجر ۹۴

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست