اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / حضور پرشورمردم کرمانشاه در راهپیمایی ۲۲ بهمن/برف وسرما هم حریف مردم نشد
81959629-70515301.jpg

حضور پرشورمردم کرمانشاه در راهپیمایی ۲۲ بهمن/برف وسرما هم حریف مردم نشد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، در سی و هفتمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، مردم ولایتمدار و بابصیرت کرمانشاه با حضور در خیابان ها و مسیرهای راهپیمایی، بار دیگر انقلابی بودن خود را به منصه ظهور رسانده و با حضور پرشور و شعور در راهپیمایی ۲۲ بهمن حماسه ای دیگر خلق کردند.
سرمای هوا و بارش برف نیز نتوانست مانع از حضور پرشور مردم انقلابی کرمانشاه در مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن که حضور جوانان نیز در میان آنان نمود خاصی داشت، بشود و آنان پرشورتر از همیشه فریاد استقلال آزادی، و جمهوری اسلامی را سر دادند.
راهپیمایان کرمانشاهی امسال از دو مسیر چهار راه مدرس و سه راهی ۲۲ بهمن به سمت چهار راه بسیج حرکت کردند و با شعارهای کوبنده خود، جهانیان را نظاره گر شیفتگی شان به نظام کرده و نشان دادند که هنوز هم دارای بزرگ ترین انقلاب اسلامی هستند.
مردم کرمانشاه با شعارهایی نظیر ‘مرگ بر آمریکا’ ، ‘ مرگ بر اسرائیل، ‘ مرگ بر صهیونیسم ‘، ‘ مرگ بر استکبار ‘ ، ‘مرگ بر آل سعود’ ، ‘ مرگ بر داعش ‘ و ‘ مرگ بر ضد ولایت فقیه ‘ انزجار خود را از سران استکبار و گروه های تروریستی نشان دادند.
راهپیمایان همچنین با در دست گرفتن تمثال هایی از امام راحل (ره)، مقام معظم رهبری و پرچم های سه رنگ جمهوری اسلامی و سر دادن شعارهایی نظیر ‘خونی که در رگ ماست، هدیه به رهبر ماست ‘، ‘ ای رهبر آزاده، آماده ایم آماده ‘، ‘ وای اگر رهبرم حکم جهادم دهد؛ ارتش دنیا نتواند که جوابم دهد ‘ و ‘ این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده ‘ بار دیگر با آرمان های بلند امام و رهبری تجدید بیعت کردند.
مردم کرمانشاه با سر دادن شعارهایی نظیر ‘ نه تهدید نه تحریم دیگر اثر ندارد، انقلاب اسلامی راهش ادامه دارد’ بر ادامه راه عزت مندانه انقلاب اسلامی تاکید کردند.
برگزاری مسابقات فرهنگی، برپایی ایستگاه های صلواتی و نمایشگاه عکس انقلاب و گلباران مسیرهای راهپیمایی از جمله برنامه های اجرا شده در مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در کرمانشاه بود.
آیت الله مصطفی علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، اسدالله رازانی استاندار، مجتبی ملکی دادستان عمومی و انقلاب، فضل الله رنجبر فرماندار کرمانشاه و جمع دیگری از مسئولان استان در راهپیمایی باشکوه مردم کرمانشاه حضور داشتند.
شهرهای مختلف استان کرمانشاه نیز امروز همزمان با سراسر ایران اسلامی صحنه خلق حماسه حضور و وحدت ملتی بود که آمده بودند در سی و هفتمین سالروز پیروزی انقلاب به دشمنان نظام اعلام کنند هرگز دست از حمایت و پشتیبانی نظام خود بر نخواهند داشت.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • سیاسی
  • راهپیمایی ۲۲ بهمن
  • فجر ۹۴
  • مرگ بر اسرائیل

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست