اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تجدید بیعت با آرمان های امام راحل و رهبری بود
81960535-70516075.jpg

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تجدید بیعت با آرمان های امام راحل و رهبری بود

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا حجت الاسلام علی ملکی در خطبه های نماز جمعه این هفته قصرشیرین با تقدیر از حضور حماسی ملت ایران اسلامی برای خلق جلوه هایی از عظمت و اقتدار نظام الهی افزود: دشمنان و بدخواهان این نظام از ماهها قبل منتظر چگونگی حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و سالگرد پیروزی انقلاب بودند.
وی اظهار داشت: مردم دیندار و ولایی کشورمان با حضور حماسی در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر ثابت کردند که همواره پایبند به ارزش های دینی و بهترین مدافع این نظام الهی هستند.
وی اظهار کرد: مردم با توجه به برودت و سردی هوا در زیر بارش برف و باران با خلق حماسه و نمایش دادن اقتدار حضور خود در راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بار دیگر نقشه های استکبار را خنثی کردند و چشم همه بدخواهان این نظام را کور کردند.
خطیب جمعه قصرشیرین بیان کرد: مردم ثابت کردند که با تمام توان خود خواهان انقلاب اسلامی و مدافعان حریم ولایت هستند و این نشان از بصیرت سیاسی آنان است.
حجت الاسلام ملکی گفت: امروز سربازان گمنام امام زمان (عج) با فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی به برکت این نظام ارزشی با خلق حماسه در کشورهای سوریه و عراق جان خود را فدای حریم ولایت می کنند تا استکبار بفهمد که خط مقدم ما دین ما است که برای تقویت آن با تمام توان خود دفاع می کنیم.
وی افزود: حضور مردم در برنامه های ملی و مذهبی معنی واقعی دموکراسی و حاکمیت مردم سالاری دینی در نظام اسلامی است و این اوج قدرت و اقتدار کشور ما را در دنیا می رساند.
وی در ادامه گفت: مردم در تمامی برنامه های این نظام حضوری پررنگ دارند و این رسالت مسئولان را برای خدمت رسانی بیشتر به این مردم سنگین تر می کند.
۷۰۷۹/۳۰۱۲/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • سیاسی
  • خطبه
  • نمازجمعه
  • قصرشیرین

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست