اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / حضور در پای صندوق های رأی دشمنان را ناامید می کند
82533923-71619614.jpg

حضور در پای صندوق های رأی دشمنان را ناامید می کند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

حجت الاسلام علیرضا عطایی روز چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا به ویژگی های یک نامزد اصلح اشاره کرد و افزود: نامزد اصلح باید با هدف اصلاح امور و خدمت پا به عرصه رقابت های انتخاباتی بگذارد و بین طبقات مردم و جامعه فرق و تفاوتی قائل نباشد.
وی با تاکید بر ضرورت حضور حداکثری مردم در انتخابات گفت: روز جمعه شاهد تکرار حماسه ای ماندگار در تقویم پرافتخار انقلاب خواهیم بود و هر رای به مثابه یک موشک در قلب کفار و دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت ایران است.
حجت الاسلام عطایی در ادامه به بازتاب بین المللی مشارکت بالا در انتخابات اشاره کرد و گفت: مشارکت حداکثری مردم در این همه پرسی ملی از یک سو تضمین کنننده امنیت پایدار نظام خواهد بود و از طرف دیگر انسجام ملی را در کشور افزایش می دهد.
مدیر مدرسه علمیه ولی عصر (عج) کنگاور به اهداف رسانه های بیگانه و غربی در دلسرد کردن مردم برای حضور در پای صندوق های رای اشاره داشت و گفت: بیگانگان و دشمنان این نظام و ملت با هر وسیله ای می کوشند که آمار حضور مردم در پای صندوق های آرا را کاهش دهند که بی شک از این کار خود چند هدف همانند از هم پاشیدن انسجام ملی ایران و نیز دست یافتن به سرمایه ها و اقتصاد ما را دنبال می کنند.
شهرستان کنگاور با جمعیتی افزون بر ۷۶هزار نفر در ۹۴ کیلومتری شرق کرمانشاه واقع شده و دروازه ورودی این استان غربی است.
۸۰۶۶/۷۴۴۷ خبرنگار:مجید رحمتی ** انتشار دهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

  • اجتماعي
  • رياست جمهوري
  • حوزه علميه كنگاور
  • انتخابات۹۶

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست