اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / حضور حماسی مردم مرزدار پاوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن
81959948-70514703.jpg

حضور حماسی مردم مرزدار پاوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا مردم پاوه امروز شکوه؛ عظمت و اقتدار ایران اسلامی را در سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به رخ جهانیان کشیدند.
مردم پاوه با حضور در خیابانها از اولین ساعات بامداد و در هوایی سرد آنچنان گرمایی را به خیابانها و شهر داده بودند که هیچ کس احساس سرما هم نکرد.
مردم پاوه که حضورشان امسال بی نظیرترین حضور طی سالهای اخیر بوده با تجمع در میدان شهدا و سردادن شعارهای مرگ بر امریکا، مرگ بر اسرائیل و ۲۲ بهمن یوم الله است یوم الله و ای رهبر آزاده، آماده ایم آماده به طرف میدان مولوی حرکت کردند.
فرماندار پاوه در جمع راهپیمایی کنندگان با قدردانی از حضور گسترده و بی نظیر مردم، این حضور را نشان دهنده عقیده و باور مردم به نظام دانست و گفت: این باور قابل ستایش است.
پرویز ایده پور گفت: یوم الله ۲۲ روز شهداست، شهیدانی که ما را جهانی کردند و به برکت خون این عزیزان امروز ایرانی اسلامی با عزت و اقتدار به جلو گام بر می دارد.
فرماندار پاوه افزود: با گذشت ۳۷ سال از پیروزی انقلاب اسلامی ملت ایران همچنان ندای استقلال؛ آزادی و جمهوری اسلامی خود را که از سال ۵۷ فریاد زده بود با قدرت فریاد می زند.
ایده پور با بیان اینکه ملت ایران استقلال خود را آسان بدست نیاورده است تا آسان از آن بگذرد گفت ملت ما در دوران دفاع مقدس از استقلال خود دفاع کردند و در دوران مذاکره با قدرتهای جهانی این استقلال را حفظ کردند.
فرماندار پاوه افزود: ملت در هر حال و هر مقطعی حمایت و پشتیبانی خود را از انقلاب و نظام خود اعلام داشته اند و هم اکنون هم حامی و پشتیبان نظام اسلامی هستند.
وی اظهار کرد: ۲۲ بهمن روز شهیدان، روز امام شهیدان، روز همراهی با دوستان انقلاب، بیعت با آرمانهای رهبر کبیر انقلاب و بیعت با رهبر معظم انقلاب اسلامی، روز حمایت از دولت و تیم مذاکره کننده هسته ای و شهدای هسته ای است.
شهرستان پاوه با بیش از ۶۰ هزار نفر جمعیت در شمال غربی استان کرمانشاه قراردارد
۸۰۶۶/۷۴۴۸

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • فجر ۹۴
  • شهرستان پاوه

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست