اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / حضور حداکثری مردم در انتخابات تضمین کننده اقتدار نظام اسلامی است
81972870-70538146.jpg

حضور حداکثری مردم در انتخابات تضمین کننده اقتدار نظام اسلامی است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

صادق قیاسوند روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه مردم ایران اسلامی همواره در عرصه های مختلف، حضور پرشوری را در راستای دفاع از ارزشهای انقلاب اسلامی داشته اند گفت: در انتخابات هفتم اسفند یکبار دیگر علاقه مندی خود را به نظام اسلامی به نمایش خواهند گذاشت.
وی افزود: جمهوری اسلامی ایران همواره زمینه ساز حضور مردم در عرصه های تصمیم گیری بوده و ادامه حرکت برنامه های خود را بر مبنای حضور مردم استوار ساخته است.
بخشدار کلیایی با اشاره به بی اعتنایی بعضی از کشورهای منطقه نسبت به حضور مردم در تعیین سرنوشت خودشان گفت: این کشورها با اینکه صحبت از حقوق بشر و مبارزه با افراطی گری می کنند اما ماهیت ضد انسانی دارند و مردم مسلمان دیگر کشورها را به خاک و خون می کشند.
قیاسوند اظهار داشت: امروز چشم امید مردم مسلمان و آزادیخواه جهان به ایران اسلامی دوخته شده است لذا هرچقدر حضور مردم در انتخابات بیشتر و گسترده تر باشد موجب خوشحالی دوستان و ناامیدی دشمنان خواهند شد.
وی از فراهم کردن تمامی تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در روز جمعه هفتم اسفند ماه در حوزه فرعی بخش کلیایی خبر داد.
سنقروکلیایی در فاصله ۸۶ کیلومتری شمال شرق سنقر واقع شده و بخشداری کلیایی به مرکزیت شهر سطر در فاصله ۱۵ کیلومتری غرب سنقر قرار دارد.
۱۴۴۶/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • داخلی
  • بخشدار کلیایی
  • سنقرو کلیایی

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست