اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / حضور حداکثری درانتخابات و رای به کاندیدای اصلح آینده کشورمان را می سازد
81952896-70501233.jpg

حضور حداکثری درانتخابات و رای به کاندیدای اصلح آینده کشورمان را می سازد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، علیرضا قبادی روز یکشنبه در جلسه شورای روابط عمومی ها که در سرسرای جلسات فرمانداری برگزار شد اظهار کرد: هم انتخابات مجلس شورای اسلامی و هم مجلس خبرگان رهبری از اهمیت بالایی برخوردار هستند.
وی افزود: انتخاب اصلح ترین افراد برای این دو مجلس متضمن موفقیت و پیشرفت کشورمان در آینده خواهد بود و به همین دلیل باید سعی کنیم تا علاوه بر مشارکت حداکثری در این دو رویداد، انتخابی درست و منطقی نیز داشته باشیم.
قبادی با بیان اینکه انتخابات عالی ترین نوع مردم سالاری دینی به شمار می رود، نقش مسئولان و دستگاه های اجرایی را برای فراهم کردن شرایط لازم برای حضور پرشور مردم در عرصه انتخابات را بسیار مهم و ضروری دانست.
معاون فرمانداری کرمانشاه یادآور شد: در این میان روابط عمومی دستگاه ها و ادارات نقش زیادی در جلب مشارکت های مردم برای حضور پرشور در انتخابات را دارند و به عنوان یک ادای تکلیف و دین انتظار می رود در این عرصه نیز به صورت جدی وارد کار شوند.
وی در پایان از روابط عمومی دستگاه های اجرایی شهرستان کرمانشاه خواست تا ضمن نصب بنر در کنار ادارات خود در باره موضوع انتخابات، در همایش هایی نیز که برگزار می کنند حتما به موضوع انتخابات پیش رو اشاره شود.

** شرایط برای حضور حداکثری در انتخابات در حال فراهم شدن است
امیر دولتشاهی عضو کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات کرمانشاه نیز در این جلسه از تشکیل جلسات متعدد کمیته مربوطه طی ماه های اخیر خبر داد و گفت: در این جلسات سعی شد تا شرایط برای حضور حداکثری مردم در انتخابات فراهم شود که خوشبختانه دستاوردهای خوبی نیز حاصل شد.
وی افزود: مهمترین هدفی که کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات دنبال می کند تشویق و ترغیب مردم برای مشارکت گسترده در انتخابات پیش رو است که در این راستا روابط عمومی ادارات و دستگاه ها می توانند کمک زیادی به تحقق این مهم کنند.
دولتشاهی از مسئولان روابط عمومی تمامی دستگاه های اجرایی شهرستان کرمانشاه خواست تا در سایت های ادارات خود حتما به موضوع انتخابات پیش رو توجه و خبرهای انتخاباتی را درج نمایند.
وی در پایان از روابط شهرداری های مناطق هشت گانه و اداره کل ورزش و جوانان نیز خواست تا نسبت به آماده سازی فضای بوستان ها و سرسراهای ورزشی با توجه به مراجعه بالای مردم به این اماکن اهتمام لازم را به خرج دهند.
دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری روز جمعه هفتم اسفند ماه در سراسر کشور برگزار می شود.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست