اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / حسین مظفر: مشارکت مردم باطل السحر فتنه هاست
82366579-71286769.jpg

حسین مظفر: مشارکت مردم باطل السحر فتنه هاست

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، حسین مظفر روز پنجشنبه در مسجد جامع کرمانشاه در مراسم گرامیداشت ۹ دی افزود: باید توجه داشت که شخصیت ها به لحاظ اینکه از نزدیکان انقلاب و امام راحل بوده اند نمی توانند معیار تشخیص حق و باطل باشند کما اینکه در تاریخ اسلام بسیارند خواصی که مردود شده اند مانند شمر که در جنگ صفین در کنار حضرت علی (ع) جنگید اما در نهایت سر از تن امام حسین (ع) جدا کرد.
وی در ادامه بیان داشت: شاید سوال این باشد که چرا نظام بر روی فتنه ۸۸ اینقدر تاکید دارد لذا در جواب باید گفت چون این فتنه ماهیت ضد انقلابی و براندازی داشت، فتنه ۸۸ از اعتراض به انتخابات شروع شد و به اردوکشی خیابانی و توهین به ارزش ها ختم شد.
به گفته وی، در فتنه ۸۸ ارزش ها را به تمسخر گرفتند، روزه خواری کردند، با کفش به نماز ایستادند و علیه امام راحل (ره) شعار دادند در حالی که در طول انقلاب اسلامی ۲۳۰ هزار جوان برومند برای حفظ همین ارزش ها جان باخته اند.
وزیر اسبق آموزش و پرورش افزود: در فتنه ۸۸ کانون های ضد انقلاب در داخل کشور فعال شدند به گونه ای که سلطنت طلب ها، منافقین و لیبرال ها به میدان آمدند و به تعبیری ضد انقلاب داخلی حیات تازه ای پیدا کرد.
مظفر ادامه داد که فتنه ۸۸ بعد بین المللی نیز داشت به گونه ای که ۷۰ کانون برنامه ریزی و اتاق فکر در خارج از کشور تشکیل شد و سفارتخانه ها تبدیل به جاسوس خانه شدند و از ضد انقلاب حمایت می کردند، همچنین فضای مجازی و رسانه ها را نیز فعال کردند و در نهایت از تهران یک شهر جنگ زده ساختند.
وی با بیان اینکه ایجاد اختلاف در بین ملت از آثار فتنه ۸۸ بود، افزود: در بین ملت ما که روزی عاشق ولایت فقیه و امام (ره) بود تردید به وجود آمد و این فتنه حق را با باطل مخلوط کرد و حتی در بین خانواده ها نیز اختلاف به وجود آورد.
این مقام مسئول عنوان کرد که در نهایت ملت بصیر و قهرمان با هدایت رهبری فرزانه توانستند این فتنه را مدیریت و سپس تبدیل به فرصت کنند و در واقع این بصیرت بود که توانست ملت ما را از گرداب نجات دهد.
به گفته مظفر، فتنه پیچیدگی های خاصی دارد که نیازمند بصیرت است به این معنی که یک شناخت عمیق درونی باید ایجاد بشود تا انسان ها بتوانند راهشان را پیدا کنند و حرکت کنند.
وی تاکید کرد که فتنه گران می خواستند از رهبر معظم انقلاب باج بگیرند همانگونه که در زمان امام راحل نیز می خواستند باج بگیرند لذا رهبر معظم انقلاب در ابتدا دلسوزانه اجازه دادند تا اینها حرفشان را بزنند و در نهایت نیز مردم به صورت خودجوش در روز ۹ دی و در حمایت از رهبری به میدان آمدند و طومار فتنه گران را در هم پیچیدند لذا این روز سند پیوند ناگسستنی ملت با رهبری است.
مظفر در پایان گفت: خود غربی ها هم اعتراف می کنند که با وجود ولایت فقیه براندازی نظام جمهوری اسلامی غیر ممکن است و این اعتراف غربی ها برای ما افتخار است لذا توجه به فرامین رهبری معظم انقلاب باعث می شود تا ارزش های انقلاب پایدار باشد.
مراسم گرامیداشت ۹ دی با حضور اقشار مختلف مردم و مسوولان در مسجد جامع کرمانشاه برگزار شد و مردم با در دست داشتن پلاکاردهایی در محکومیت فتنه گران و استکبار شعار سر دادند و بر حمایت از رهبر معظم انقلاب و ولایت فقیه تاکید کردند.
۷۴۵۷/۸۰۶۶ خبرنگار:جواد الماسی ** انتشاردهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

  • اجتماعي
  • ۹ دي
  • كرمانشاه
  • حسين مظفر

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست