اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / جشن رمضان با بیش از ۱۰۰ برنامه در کرمانشاه در حال برگزاری است
n83318711-73035362.jpg

جشن رمضان با بیش از ۱۰۰ برنامه در کرمانشاه در حال برگزاری است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام رحیم جعفری روز شنبه در نشست خبری که به منظور تشریح برنامه های رمضان در محل جلسات این اداره کل برگزار شد، از برپایی نمایشگاه کتاب و نرم افزار علوم قرآنی به عنوان یکی از مهم ترین این برنامه ها یاد کرد و افزود: این نمایشگاه اول خرداد در محل مسجد «معتضدی» به مدت ۱۰ روز آغاز به کار می کند.
وی از برگزاری کرسی‌های تلاوت و محافل انس با قرآن کریم، نشست های علمی و تخصصی قرآن و عترت، اجرای فعالیت‌های فرهنگی هنری با موضوع قرآن و عترت از دیگر برنامه های این جشن یاد کرد.
جعفری در ادامه افزود: به برنامه‌های هویت سازی در استان امسال جدی تر ورود پیدا کرده ایم و تاکید داریم که این برنامه ها به اصحاب فرهنگ و هنر واگذار شود.
وی با بیان اینکه توجه به بزرگداشت مشاهیر و مفاخر بزرگ استان از اولویت های سال جاری است، افزود: در ۲ سال گذشته در همین راستا ۴۰ شخصیت فرهنگی و هنری تجلیل شدند و امسال می خواهیم اولویت را به چهره های بزرگ تاریخی و فرهنگی بدهیم.
جعفری با تاکید براینکه اولویت این امر در ادامه احیای هویت تاریخی و فرهنگی سالیان اخیر است، به برگزاری ۲ کنگره ملی «یارمحمدخان کرمانشاهی» و «میرزا احمد الهامی» در سال جاری اشاره کرد.
۷۴۶۰/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

برچسب ها

فرهنگی

جشن رمضان

ارشاد کرمانشاه

چهره های تاریخی

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست