اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / جشنواره فرهنگی و هنری فجر در گیلانغرب برگزار شد
81949011-70494183.jpg

جشنواره فرهنگی و هنری فجر در گیلانغرب برگزار شد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا سرپرست اداره آموزش و پرورش گیلانغرب روز پنجشنبه در حاشیه برگزاری این جشنواره به خبرنگار ایرنا افزود: این جشنواره با موضوع سی و چهارمین دوره مسابقات قرآن، نماز و عترت دانش آموزی در مرحله شهرستان بین دانش آموزان همه مقاطع تحصیلی در رشته های قرائت، حفظ ، تفسیر، صحیفه سجادیه، نهج البلاغه، مداحی، اذان ،احکام و انشاء نماز برگزار شد.
حشمت الله پارسا افزود: در این دوره از رقابت ها ۵۷۳ شرکت کننده از ۱۶۰ آموزشگاه پسرانه و دخترانه گیلانغرب با یکدیگر به رقابت می پردازند.
وی اظهار کرد: با تمیهدات اتخاذ شده ۱۱۰ نفر از برگزیدگان این جشنواره در مرحله استانی با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.
وی هدف از برگزاری این جشنواره را تقویت توانایی های بالقوه دانش آموزان و همچنین ایجاد انگیزه و شناخت ظرفیت ها قرآنی دانش آموزان عنوان کرد.
وی همچنین از برگزاری مسابقه نقاشی همگانی با موضوع بازخوانی خاطرات قیام مردم مسلمان کشورمان در بهمن ۵۷ از لحظه ورود امام راحل به میهن تا پیروزی انقلاب اسلامی در چهارمین روز از دهه مبارک فجر با حضور ده ها کودک دختر دانش آموز این شهرستان در اموزشگاه ۱۷ شهریور خبر داد.
گیلانغرب در غرب استان کرمانشاه با بیش از ۷۲ هزار نفر جمعیت و ۲۰۸ روستا دارای هشت هزار و ۸۴۱ دانش آموز است که در ۲۲۹ واحد آموزشی مشغول تحصیلند.
۷۰۷۹/۷۳۹۸/۳۰۱۲/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست