اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / جزییات تازه ای از انهدام تیم تروریستی در استان کرمانشاه اعلام شد
81984634-70559700.jpg

جزییات تازه ای از انهدام تیم تروریستی در استان کرمانشاه اعلام شد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا نصرت الله مرادی روز دوشنبه در نشستی با خبرنگاران که در استانداری کرمانشاه برگزار شد اظهارداشت: با اقدام مشترک دستگاه های امنیتی و نظامی این تیم تروریستی که مجهز به بمب، جلیقه های انفجاری و انتحاری، نارنجک، سلاح کمری و سایر تجهیزات انفرادی و مقادیری دلار بود در منطقه عمومی سومار و نفت شهر منهدم شد.
وی افزود: مقصد این تروریست ها تهران و دیگر شهرهای بزرگ بود که به لطف خداوند به محض عبور از مرز در کمین نیروهای نظامی و امنیتی گرفتار شدند.
مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمانشاه انهدام این تیم تروریستی را کاری بزرگ خواند و گفت: حضور دشمن شکن مردم در انتخابات و پاسخشان به فرامین مقام معظم رهبری چشم دشمن را کور کرد از این رو تروریست ها درصدد بودند تا با انجام اقدامات غیرانسانی از مردم انتقام بگیرند که هوشیاری سربازان گمنام امام زمان (عج) و مرزداران غیور توطئه آنان را مثل همیشه ناکام گذاشت.
مرادی تاکید کرد: این اقدام یک بار دیگر ثابت کرد که مرزهای امنیتی کشور هوشمندتر از گذشته حضور نامحرمان را بر نمی تابند.
وی به روند برگزاری انتخابات اشاره کرد و گفت: روند انتخابات در امنیت مطلوب و ستودنی در کرمانشاه برگزار شد و به اذن الهی در سایه وحدت، همدلی، هم افزایی و انسجام سازمانی کلیه دستگاه های امنیتی اعم از سیاسی، امنیتی، نظامی، انتظامی و دستگاه قضایی این رخداد ملی بدون هیچ گونه حادثه امنیتی همزمان با سراسر کشور برگزار شد.
مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمانشاه عنوان کرد: استان کرمانشاه از جامعه ای متکثر از حیث قومی، مذهبی و اجتماعی برخوردار است با این حال همه اقوام در نهایت آرامش و امنیت در کنار هم زندگی می کنند و در رخدادهای ملی نظیر انتخابات و دیگر صحنه های دفاع از نظام باهم نقش آفرین هستند.
مرادی به نقش ممتاز مردم استان در دوران پرافتخار دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: امنیت پایدار در کشور و استان کرمانشاه مردم نهاد است و این انتخابات نیز سهم قابل توجهی از تولید قدرت و امنیت ملی کشور را به خود اختصاص می دهد.
وی از نامزدها و طرفداران آنها خواست که دوران رقابت را به رفاقت تبدیل کنند تا مبادا دچار فرصت سوزی شویم.
مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمانشاه افزود: البته اگر کسی از برگزاری انتخابات انتقاد یا شکایتی دارد در چارچوب قانون می تواند مستندات خود را ارائه و از مسئولان انتخابات استیفای حقوق کند از این رو تجمعات غیرقانونی و ایجاد مزاحمت برای مردم در شان ما نیست و بی توجهی به قانون می تواند پیامدهای نامطلوبی به همراه داشته باشد.
۸۰۶۶/۷۴۴۵

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • تیم تروریستی
  • مرادی
  • کرمانشاه

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست