اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / جزو اولین استان هایی هستیم که برای تدوین برنامه ششم توسعه اقدام کردیم
81942823-70482809.jpg

جزو اولین استان هایی هستیم که برای تدوین برنامه ششم توسعه اقدام کردیم

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا طهمورث الیاسی روز یکشنبه در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان کرمانشاه که در سرسرای جلسات استانداری برگزار شد، اظهار کرد: برنامه ششم توسعه که در سال ۹۵ به مرحله اجرا در می آید در حال تدوین است و استان های مختلف کشور نیز مشغول تدوین سند چشم انداز استانی خود هستند.
وی ادامه داد: در این میان کرمانشاه موضوع برنامه ششم توسعه را جدی تر از گذشته در دستور کار خود قرار داد و با توجه به مشکلاتی که در استان بخصوص در زمینه اشتغال وجود دارد در حال تدوین برنامه استانی برای برون رفت از این مشکلات است.
الیاسی یادآور شد: ابتدا یک برنامه زمان بندی تعریف شد که طبق آن قرار بود تا اول اسفند ماه سند توسعه ای استان تهیه و از شهریور ماه سال آینده نیز عملیاتی شود اما با توجه به شرایط ایجاد شده زمان بندی مقداری دستخوش تغییر شده است.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه ابراز امیدواری کرد با تدوین برنامه لازم برای استان در زمان اجرای برنامه ششم توسعه که طی سال های ۱۳۹۵ تا ۱۳۹۹ به مرحله اجرا در می آید شاهد توسعه و پیشرفت هرچه بیشتر کرمانشاه باشیم.
وی همچنین خواستار پرهیز از تنوع و تعدد قوانین در برنامه ششم شد و گفت: این کار جز ضرردهی و عقب انداختن کارها هیچ سود دیگری برای کشور و استانمان به همراه ندارد.
الیاسی در پایان برنامه چهارم توسعه را بهترین برنامه تدوین شده دانست و گفت: در این برنامه ۷۵ سند فرابخشی تهیه و اجرا شد.
۸۰۶۶/۷۴۵۸

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست