اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / جریان های سیاسی بدنبال حفظ وحدت و حضور حداکثری مردم در انتخابات باشند
81963231-70521030.jpg

جریان های سیاسی بدنبال حفظ وحدت و حضور حداکثری مردم در انتخابات باشند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

حجت الاسلام علی ملکی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره در پیش بودن انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری افزود: نامزدهای انتخاباتی و هواداران آنها باید طوری عمل کنند که از تخریب و تفرقه در بین مردم بپرهیزند تا شاهد تقویت بیش از پیش این نظام الهی و اسلامی باشیم.
وی اظهار کرد: دشمنان از مدت ها قبل به دنبال رصد کردن حضور مردم در پای صندوق های رای هستند و در این زمان مشارکت گسترده گروهای مختلف و جریان های مختلف سیاسی در انتخابات هفتم اسفند ماه وحدت و تقویت این نظام الهی و جایگاه ولایت مطلقه فقیه را به همراه دارد.
وی بیان کرد: مشارکت گسترده مردم و حضور با نشاط همه واجدان شرایط رای در روز هفتم اسفندماه بیانگر عزتمندی، اقتدار و سربلندی نظام اسلامی است.
امام جمعه قصرشیرین اضافه کرد: شرکت ملت ایران اسلامی در انتخابات یک تکلیف شرعی و عقلی است و حمایت از نظام الهی در واقع حمایت از اسلام و نظام دینی رسول الله (ص) است همانگونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز بر تقویت این نظام الهی و اسلام حقیقی تاکید دارند.
حجت الاسلام ملکی گفت: امروز استکبار جهانی بدنبال کمرنگ نشان دادن حماسه حضور مردم در پای صندوق های رای و کمرنگ کردن مشارکت مردم در انتخابات است و نیاز است همانگونه که مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن حماسه ای بزرگ رقم زدند این بار نیز در هفتم اسفندماه چشم حیرت جهانیان را خیره کنند و برای حمایت از نظام اسلامی در این رویدار بزرگ سیاسی حضوری چشمگیری داشته باشند.
وی گفت: امنیت امروز ما به برکت این نظام و پشتوانه مردم در طول ۳۷ سال از عمر با برکت انقلاب است و هرچه این حضور بیشتر باشد به همان اندازه امنیت را نیز تقویت کرده ایم.
وی اضافه کرد: بی شک مردم شهرستان مرزی قصرشیرین نیز همگام با سایر ملت بزرگ ایران اسلامی در هفتم اسفند ماه امسال در پای صندوق های رای حماسه ای بزرگ و جاوید خلق می کنند که حیرت جهانیان را به همراه دارد.
دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری همزمان با سراسر کشور هفتم اسفند ماه امسال در ۱۹۰ شعبه اخذ رای با مشارکت بیش از سه هزار و ۵۰۰ نفر از عوامل اجرایی، نظارتی، امنیتی و انتظامی در مرکز حوزه انتخابیه قصرشیرین برگزار می شود.
از مجموع شعب پیش بینی شده اخذ رای در این حوزه انتخابیه ۳۶ شعبه مربوط به شهرستان قصرشیرین است که بیش از۷۰۰ نفر از عوامل برگزاری انتخابات کار رای گیری از مردم را بر عهده دارند.
قصرشیرین مرکز حوزه انتخابیه شهرستان های سرپل ذهاب و گیلانغرب است که از این حوزه انتخابیه یک نفر بعنوان نماینده به خانه ملت راه می یابد.
قصرشیرین در غرب استان کرمانشاه بیش از ۲۷ هزار نفر جمعیت دارد.
۷۰۷۹/۳۰۱۲/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • سیاسی
  • انتخابات
  • حضور حداکثری
  • قصرشیرین

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست