اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / جایگاه‌های عرضه سوخت مایع کرمانشاه استاندارد است
82525789-71603849.jpg

جایگاه‌های عرضه سوخت مایع کرمانشاه استاندارد است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

محمودرضا نیازی روز پنجشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: صحت عملکرد نازل‌های سوخت مایع یکی از وظایف قانونی اداره استاندارد است و در سال گذشته ۲ هزار و ۱۶۰ مورد بازدید از نازل‌های جایگاه‌های عرضه سوخت مایع در استان کرمانشاه انجام شده است.
وی اظهار کرد: در بازرسی از تلمبه‌های موجود در جایگاه‌های عرضه سوخت مایع (بنزین و گازوئیل) تنها صحت عملکرد ۲ نازل سوخت با استانداردهای ملی مغایرت داشت که این نازل ها برای رفع نواقص از دسترس خارج شد.
مدیرکل استاندارد کرمانشاه ادامه داد: نازل‌های سوخت جایگاههایی که صحت عملکرد آن‌ها حین بازرسی با استانداردهای مربوطه مغایرت داشته باشد، توسط بازرسان پلمب شده و صاحبان جایگاه مربوطه می‌بایست با هماهنگی بازرسان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان نسبت به رفع نقص مربوطه اقدام کنند.
نیازی در پایان اظهار داشت: شهروندان در صورت نارضایتی از عملکرد جایگاه‌ها و احتمال نقص و کم‌ فروشی از شیوه عرضه سوخت در هر یک از جایگاه‌های استان می‌توانند با سامانه ۲۴ ساعته گویای ۱۵۱۷ و تلفن ثابت ۳-۳۴۷۳۳۳۸۱ تماس بگیرند.
گزارش رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آن ها و اخبار متنوع دیگر، هر روز بر روی سایت ایرنا استان کرمانشاه http://www.irna.ir/kermanshah و کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام به آدرس irnakermanshah@ منتشر خواهد شد.
۸۰۶۶/۷۴۵۸ خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

  • ورزش
  • مديركل استاندارد كرمانشاه
  • جايگاه هاي عرضه سوخت
  • محمودرضا نيازي

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست