اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / جانمایی ۶ نقطه برای تبلیغات انتخاباتی نامزدها در صحنه

جانمایی ۶ نقطه برای تبلیغات انتخاباتی نامزدها در صحنه

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

کیومرث اسدی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: مکان هایی که برای تبلیغات نامزد در نظر گرفته شده است در معابر و خیابان های شهر قرار دارد و افراد تنها می توانند در ستادهای انتخاباتی به توزیع محصولات تبلیغاتی نامزد موردنظر خود مانند تراکت و زندگی نامه بپردازند.
وی گفت: نصب پوستر و آگهی بر روی دیوارهای سطح شهر با ممنوعیت قانونی همراه است.
وی اضافه کرد: در صورت نصب هرگونه آگهی و پوستر بر روی دیوارهای شهر از سوی فرد یا حامیان نامزدها با نامزدهای مورد نظر برخورد قانونی خواهد شد.
اسدی اظهار کرد: زیباسازی شهر و اقدامات شهرداری در این زمینه یکی از دلایل قانون ممنوعیت نصب پوستر نامزدها بر روی دیوارهاست.
شهردار صحنه در پایان با اشاره به اینکه ایجاد مکان های تبلیغاتی یکی از برنامه های شهرداری صحنه برای انتخابات امسال است افزود: شهرداری زمینه فعالیت و تبلیغات نامزدها را به صورت رایگان فراهم کرده است.
انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی همزمان با انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری هفتم اسفند ماه سال جاری بصورت همزمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد.
شهرستان صحنه با ۷۷ هزار نفر جمعیت در ۵۵ کیلومتری شرق کرمانشاه واقع شده که به همراه شهرستان های کنگاور و هرسین دارای یک کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است.
۷۴۴۷/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • انتخابت
  • شهرستان صحنه

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست