اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / جانمایی ۳۰ نقطه شهری برای تبلیغات نامزدهای کنگاور
81966799-70527459.jpg

جانمایی ۳۰ نقطه شهری برای تبلیغات نامزدهای کنگاور

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

اردشیر مولایی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در این مکان ها سازه ‎های جدیدی نصب شده تا نامزدها اقدام به نصب اقلام تبلیغاتی خود بر روی آن کنند.
وی تصریح کرد: در روزهای پایانی هفته جاری این سازه ها در سطح شهر نصب می شود و برای هر کدام از نامزدها یک کد در نظر گرفته شده تا در محل مخصوص خود اقدام به تبلیغات کند.
شهردار کنگاور با تأکید بر اینکه به دنبال ایجاد فضای مناسب و مساوی برای هر یک از نامزدها هستیم، افزود: در صورت توجه نکردن به تبلیغات در فضای مدنظر گزارشی از سوی شهرداری به فرمانداری ارسال می شود تا تدابیر لازم اتخاذ شود.
وی با بیان اینکه در سال‎های قبل در بحث تبلیغات شهری مشکل داشتیم، گفت: نظافت شهری دغدغه ماست و از همه نامزدها تقاضا داریم تنها از فضاهای شهری برای تبلیغات استفاده کنند.
شهردار کنگاور یادآور شد: براساس قانون هر نامزدی می تواند در هر نقطه شهری یک ستاد تبلیغاتی داشته باشد و تنها در مقابل آن ستاد اقدام به نصب بنر بزرگی از تصویر خود کند.
وی نصب بنر بزرگ نامزدها در سایر نقاط شهر را ممنوع دانست و گفت: نصب تصاویر نامزدها بر روی دیوارهای شهر تخلف بوده و پیگیری خواهد شد.
انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی همزمان با انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری هفتم اسفند ماه سال جاری بصورت همزمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد.
کنگاور با ۸۵ هزار نفر جمعیت در ۹۰ کیلومتری شرق کرمانشاه واقع شده که به همراه شهرستان های صحنه و هرسین دارای یک کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است.
۷۴۴۷/۸۰۶۶/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • انتخاباتت ۹۴
  • تیلیغات
  • شهرستان کنگاور

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست