اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / جانمایی پنج نقطه در قصرشیرین برای تبلیغات نامزدهای مجلس خبرگان رهبری
81961306-70517338.jpg

جانمایی پنج نقطه در قصرشیرین برای تبلیغات نامزدهای مجلس خبرگان رهبری

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

صحبت پورافشار روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با اعلام نهایی اسامی نامزدهای انتخاباتی پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری از سوی شورای نگهبان و آغاز تبلیغات رسمی آنها، ستادهای تبلیغاتی نامزدها در سطح شهرستان قصرشیرین با نصب پرده نوشته، پارچه نویسی و چاپ بنر آغاز بکار کرده است.
وی اظهارکرد: براساس قانون انتخابات نصب و چسپاندن هرگونه عکس و پوستر و دست نوشته های تبلیغاتی در مکان هایی به غیر از مکان های تعیین شده ممنوع است.
وی بیان کرد: نصب عکس و بنرهای تبلیغاتی نامزدهای انتخابات مجلس خبرگان رهبری فقط در پنج نقطه از سطح شهر که از سوی شهرداری مشخص شد مجاز است و در مکان هایی به جز این تخلف است.
شهردار قصرشیرین اضافه کرد: همچنین در صورت درخواست نامزدهای انتخاباتی به فرمانداری های حوزه انتخابیه و اعلام فرمانداری به شهرداری مکان هایی نیز برای ایراد سخنرانی هریک از کاندیداها جانمایی و آماده می شود.
پورافشار گفت: با توجه به ایام پایانی سال عملیات عمرانی از سوی شهرداری برای زیبا سازی و بهسازی فضای خیابان ها و معابر شهری در دستور است و هواداران هریک از نامزدهای انتخاباتی نباید نسبت به مخدوش کردن چهره سطح شهر اقدام کنند و باید تبلیغات آنها در چارچوب قانون انتخاباتی باشد.
آیت الله حسن ممدوحی، آیت الله علیرضا مستشاری، آیت الله محمود محمدی عراقی و آیت الله امان نریمانی افراد تائید صلاحیت شده ای هستند که از ساعت هشت صبح روز ۲۲ بهمن تبلیغات خود را آغاز کرده اند.
این افراد به مدت دو هفته و تا ساعت هشت صبح روز پنجشنبه ۶ اسفند فرصت دارند تبلیغات انتخاباتی خود را انجام دهند.
چهار نفر از نامزدهای مجلس خبرگان رهبری استان کرمانشاه نیر انصراف دادند.
استان کرمانشاه با دو میلیون نفر جمعیت دارای ۲ نماینده در مجلس خبرگان رهبری است.
انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری همزمان با انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی هفتم اسفند ماه سال جاری بصورت همزمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد.
قصرشیرین در غرب استان کرمانشاه بیش از ۲۷ هزار نفر جمعیت دارد.
۷۰۷۹/۳۰۱۲/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • سیاسی
  • انتخابات
  • تبلیغات
  • قصرشیرین

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست