اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / جانبازان چراغ راه آیندگان هستند
82070553-70717036.jpg

جانبازان چراغ راه آیندگان هستند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام محمدباقر برقراری روز چهارشنبه در مراسم گرامیداشت روز جانباز در کانون حضرت امام (ره) سنقر و کلیایی افزود: جانبازان میراث ماندگار مقاومت و جبهه و جهاد و شمع راه آیندگان هستند تا بدانند نظام اسلامی ایران با چه قیمتی بدست آمده است.
وی با تبریک روز جانباز گفت: امروز نظام اسلامی ایران به این روحیه جانبازی، ایثارگری و از خود گذشتگی نیاز دارد و باید به نسل جوان منتقل شود.
فرماندار سنقر و کلیایی هم مطالعه تاریخ و عبرت آموزی جوانان نسل امروز و آینده سازان ایران اسلامی را مورد تاکید قرار داد و گفت: همه اعمال و رفتار ما نیت های ما است و آنچه که به نیت ما بار انسانی می بخشد اخلاص است.
علیرضا ایزدی، حضرت ابوالفضل العباس (ره) و رهبر معظم انقلاب را بزرگ جانبازانی دانست که با خلوص نیت در این مسیر گام نهادند.
وی افزود: جانبازان با خدای خودشان معامله کرده و لباس جانبازی بر تن کرده اند و چون در مسیر اخلاص این لباس پرافتخار را بر تن کرده اند در تمامی دوران ها سرافراز و سربلند خواهند بود.
سنقرو کلیایی ۴۱۷ شهید، ۷۵۰ جانباز و ۵۷ آزاده را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است و پنج شهید گمنام در شهر و ۲ شهید گمنام در روستاهای سون آباد و سردره بیگلربیگی مهمانان گرانقدر مردم این شهرستان هستند.
این شهرستان با ۹۲ هزار نفر جمعیت در فاصله ۸۶ کیلومتری شمال شرق کرمانشاه واقع شده است.
۷۴۴۶/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعي
  • داخلي
  • روز جانباز
  • سنقرو كليايي

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست