اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / ثبت احوال قصرشیرین آماده ارائه خدمات سجلی به رای دهندگان
81966255-70526474.jpg

ثبت احوال قصرشیرین آماده ارائه خدمات سجلی به رای دهندگان

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

منصور عزیزی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در روز رای گیری نیز این اداره از صبح تا هر زمان که وزارت کشور زمان برگزاری انتخابات را تمدید کند فعال است و به ارائه خدمات سجلی مورد نیاز به شهروندان می پردازد.
وی اظهار کرد: با هدف مشارکت بیشتر مردم این نهاد در دو شیفت کاری صبح و عصر به ارائه خدمات سجلی مانند صدور و تعویض شناسنامه برای افراد واجد شرایط رای می پردازد و رای اولی هایی که ۱۸ سال تمام دارند برای صدور شناسنانه و دریافت کارت ملی هوشمند در اولویت هستند تا بتوانند در این عرصه مشارکت کنند.
وی بیان کرد: برای حمایت از حضور گسترده مردم در انتخابات و مشارکت حداکثری آنها تا ششم اسفند ماه همکاران ما در ثبت احوال قصرشیرین همه روزه در دو نوبت به مراجعه کنندگان به ارائه خدمات می پردازند.
رئیس اداره ثبت احوال قصرشیرین ادامه داد: متولدان هفتم اسفند ماه ۷۹ به قبل که ۱۸ سال تمام دارند می توانند در انتخابات شرکت کنند.
عزیزی با بیان اینکه برای شرکت افراد در انتخابات هفتم اسفند ماه در اختیار داشتن شماره ملی افراد نیاز است بیان کرد: افراد برای حضور در این عرصه مهم نیاز به صدور کارت ملی هوشمند ندارند بلکه با کارت های ملی قبلی خود نیز می توانند در انتخابات شرکت کنند.
دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری همزمان با سراسر کشور هفتم اسفند ماه امسال در۱۹۰ شعبه اخذ رای با مشارکت بیش از سه هزار و ۵۰۰ نفر از عوامل اجرایی، نظارتی، امنیتی و انتظامی در مرکز حوزه انتخابیه قصرشیرین برگزار می شود.
از مجموع شعب پیش بینی شده اخذ رای در این حوزه انتخابیه ۳۶ شعبه مربوط به شهرستان قصرشیرین است که بیش از۷۰۰ نفر از عوامل برگزاری انتخابات کار رای گیری از مردم را بر عهده دارند.
قصرشیرین مرکز حوزه انتخابیه شهرستانهای سرپل ذهاب و گیلانغرب است که از این حوزه انتخابیه یک نفر بعنوان نماینده به خانه ملت راه می یابد.
قصرشیرین در غرب استان کرمانشاه بیش از ۲۷ هزار نفر جمعیت دارد.
۷۰۷۹/۳۰۱۲/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • انتخابات
  • ثبت احوال
  • قصرشیرین

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست